Місцеві бюджети звітуватимуть казначеям про інвалютні надходження
По-перше, у разі застосування системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства — Казначейство» обмін документами між розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів та органами Казначейства здійснюють в електронному вигляді, у т.ч. електронними документами. Якщо з технічних причин у систему Казначейства неможливо передати документи в електронному вигляді, їх подаватимуть на паперових носіях.
По-друге, для зарахування інвалютних надходжень до місцевих бюджетів місцеві фінвідділи* відкриватимуть рахунки в банках. Після зарахування інвалюти місцеві фінвідділи* складатимуть на паперових та електронних носіях Довідку про надходження до місцевих бюджетів в іноземній валюті. Форму документа наведено в додатку 3 до цього Порядку. Не пізніше за 3 робочі дні після надходження коштів на рахунки в банках документ потрібно подати казначеям.
_______________________
* Або селищний, сільський чи міський голова, якщо фінуправління немає.
По-третє, розпорядники та одержувачі коштів місцевих бюджетів (як і розпорядники держбюджетних коштів) отримали право в будь-який час до списання платежу з їхнього рахунку відкликати платіжки з органу Казначейства. Платіжні доручення відкликають лише в повній сумі. Для цього розпоряднику (одержувачу) необхідно подати казначеям відповідний лист із підписом посадової особи, який має право першого підпису.
По матеріалам: www.vobu.com.ua