Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2490 0
Друкувати
Обране

Місцеві бюджети звітуватимуть казначеям про інвалютні надходження

Мінфін України відкоригував Порядок казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затверджений наказом Мінфіну України від 23.08.12 р. № 938 (далі — Порядок № 938).


 По-перше, у разі застосування системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства — Казначейство» обмін документами між розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів та органами Казначейства здійснюють в електронному вигляді, у т.ч. електронними документами. Якщо з технічних причин у систему Казначейства неможливо передати документи в електронному вигляді, їх подаватимуть на паперових носіях. 

По-друге, для зарахування інвалютних надходжень до місцевих бюджетів місцеві фінвідділи* відкриватимуть рахунки в банках. Після зарахування інвалюти місцеві фінвідділи* складатимуть на паперових та електронних носіях Довідку про надходження до місцевих бюджетів в іноземній валюті. Форму документа наведено в додатку 3 до цього Порядку. Не пізніше за 3 робочі дні після надходження коштів на рахунки в банках документ потрібно подати казначеям. 

_______________________
* Або селищний, сільський чи міський голова, якщо фінуправління немає.

 По-третє, розпорядники та одержувачі коштів місцевих бюджетів (як і розпорядники держбюджетних коштів) отримали право в будь-який час до списання платежу з їхнього рахунку відкликати платіжки з органу Казначейства. Платіжні доручення відкликають лише в повній сумі. Для цього розпоряднику (одержувачу) необхідно подати казначеям відповідний лист із підписом посадової особи, який має право першого підпису. 

Наказ Мінфіну України  «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» від 30.12.15 р. № 1244

 

По матеріалам: www.vobu.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд