Інформація по темі "" | Публікації по тегу
08.02.18
14864 22
Друкувати
Обране

Нова звітність з ЄСВ у проекті від Мінфіну

Мінфін оприлюднив проект наказу «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». 

У разі прийняття, цей наказ набере чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.Зауваження та пропозиції стосовно змісту нормативно-правового акту надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступними адресами:

Міністерство фінансів України, 01008, м. Київ-8, вул. Грушевського, 12/2, e-mail:  homut@minfin.gov.ua , doroshkova@minfin.gov.ua

Державна регуляторна служба України, 01001, м. Київ-11,
вул. Арсенальна, 9/11, e-mail:  inform@dkrp.gov.ua   

Серед змін звертаємо увагу на наступне:

таблицю 1 додатка 4 (Д4) доповнено новим розділом для розрахунку недоотриманих Пенсійним фондом сум від застосування пільгових розмірів єдиного внеску, сплачених роботодавцями за працюючих осіб з інвалідністю.

Суттєвих змін зазнав додаток 5 (Д5), який подається фізичними особами – підприємцями, особами, які провадять незалежну професійну діяльність та членами фермерських господарств. Оновлена форма Д5 містить одну, уніфіковану, таблицю для всіх вищезазначених категорій платників. При цьому передбачено, що ФОП, які протягом звітного року змінювали систему оподаткування, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність і одночасно є ФОП, формують один Звіт з наявним титульним аркушем, який включає дві таблиці, в яких зазначається вид діяльності та обрана система оподаткування. 

Крім того, для Д5 з типом форми «ліквідаційна» передбачено новий строк подання: 

  • для ФОП - протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності;
  • для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність та членів фермерських господарств - протягом 30 календарних днів з дня подання  заяви до органу доходів і зборів про зняття з обліку платника єдиного внеску.

Завантажити проект оновлених форм звітності

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(22)
Ірина
08.02.2018
це як же ж важко ПФ взяти цифру нараховано доходу помножити на 22% і відняти від суми нарахованого ЄСВ. Що аж треба було міняти звітність.
Євген Ірина
09.02.2018
Подивіться на таблицю 5, там колонок теж прибавилося, я б сказав електронна трудова, вже навіть переведення на іншу посаду потрібно вказувати....
А ще зміни до Додатка 4 для ФОП, але це стосується підприємців, тут навпаки краща ситуація, зменшили кількість таблиць з трьох до 1, хоч один позитив з побачених змін.
Читач Євген
09.02.2018
Де знайти проект оновлених форм звітності? Приведене посилання про житлові субсидії.

Вадим
08.02.2018
Як вони задовбали. Покращення, реформи ,новововведення пруть безкінечним потоком і з нульовою ефективністю, бо наверху сидить цілий кагал високоосвідчених експердів і теретиків ,який все це придумує, а в низу це все має впроваджувати бухгалтер із зарплатою технічки та купою додаткових не бухгалтерських обов"язків.
Оксана
08.02.2018
Напевно буду звільнятися...краще піду мити підлогу...своє здоров'я цініше ніж кар'єра
Злой Бух
08.02.2018
чудні право слово
Татьяна
08.02.2018
Якомусь черговому "проФФФесору" потрібно захиститись? Чи продовжують створювати вигляд бурної реформаторської діяльності? Хоч би щось одне довели до ума, щоби працювало як должно, без геморою. А потім крокуйте далі. Так нє, все і одразу. А ви, бухгалтери, бийтеся головою об стіну, втілюючи все це в натурі.
Люда
08.02.2018
Ага, ЗАДОВБАЛИ - це слово найбільше підходить... А у моєї технічки, до речі, з/плата більша за мою... Бо в неї туалет...
Татьяна Люда
08.02.2018
А в нас Ж.О.П.А.
Віта
08.02.2018
Об"ясніть будь ласка.....а для бюджетних організацій це стосується????
Наталия Віта
13.02.2018
Это всех касается
Інна
08.02.2018
Поживем,увидем
Пит-Бульк
08.02.2018
А работники ПФУ сами обленились уже считать сумму недополученных из-за инвалидов взносов?)))
таня
08.02.2018
що значить "недоотримані" пенсійним фондом? це гроші тієї людини, відкладені для пенсії, або для пенсії зараз її батьків - грубо кажучи, щоб не лізти до всіх пенсіонерів
Читач
08.02.2018
Де ж проект оновлених форм звітності?

Андрей Читач
09.02.2018
Весь бред на: https://www.minfin.gov.ua/news/view/proekty-normatyvnopravovykh-aktiv?category=aspekti-roboti&subcategory=zakonodavstvo
Тетяна
09.02.2018
Обіцяли об"єднану звітність ПДФО з ЄСВ.... а доопрацювали тільки суми недонарахованих внесків за інвалідів?! додається тільки головна біль та нерви !...
Марина
09.02.2018
МЕГАреформаторы
Ирина
13.02.2018
И ПДФО с ЄСВ объединят и не только это, все сразу делать нельзя, а то потом как же объяснять раздутые штаты дармоедов, заоблачные з/п ВРУ. Эти же бредовые идеи все оттуда исходят , а все для того чтобы бухгалтерам "легко" работалось. Так что бухгалтера расслабляемся и продолжаем с "легкостью" по новому работать.
Татьяна Ирина
13.02.2018
Т.е., как советует английская пословица, - если Вас насилуют, расслабьтесь и постарайтесь получить удовольствие? Не, ну так мы скоро от полного оргазма сдохнем.
13
13.02.2018
Мені подобається Держстат: одні форми відмінив, інші суттєво скоротив, бо наростаючі дані можна рахувати самим, інші дані, випливають з інших звітів або є у зведеній формі за період типу квартали чи року. а ПФ, прибацані, ще більше лишніх двіженій нам, більше бюрократизму нам, щоб їм було більше часу чаї ганяти. Одразу видно, що статистики, математики, вміють обробляти інформацію, а ці, що щось вічно розраховують, щось мутять з грошима людям баки забивають.
Наталія
13.02.2018
Мені "подобається": розрахунок НЕДООТРИМАНИХ Пенсійним фондом сум від застосування пільг. Навіщо мені, бухгалтеру, знати розміри цих сум??? Це із серії: а що було би, якби.... Головне, що я застосовую ці пільги ЗАКОННО!!!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн