Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.04.21
17638 6
Друкувати
Обране

Об’єднаний звіт: правильна нумерація

Об’єднаний монстро-звіт славиться не тільки своїми об’ємами, програмними помилками, які весь час виправляють, а ще й чудо-нумерацію, яка ще на початку відбиває бажання його заповнювати.


Виданий податківцями ЗІР на тему нумерації не те що не зняв питань, а навіть більше нагнав туману.

Тож, як казав Остап Бендер, «Спасение утопающих — дело рук самих утопающих».

Що просить Розрахунок?

Героями нашої сьогоднішньої розмови, буде рядок 02 заголовної частини Податкового розрахунку та додатків до нього. Причому, оскільки «нумераційний набір» в додатках відрізняється, то розбиратимося на додатку з найповнішим набором, а саме на 4ДФ.

Заголовна частина Розрахунку. Рядок 02:

02

Звітний (податковий) період

 

 

 

 

 

(рік)

(квартал)

(номер Розрахунку)

4 ДФ. Рядок 02:

02

Звітний (податковий) період

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(рік)

(квартал)

(номер місяця в кварталі)

(номер Розрахунку)

(номер додатку до Розрахунку)

З показниками рік та квартал все зрозуміло. За який рік здаємо, той і вписуємо. Квартал — цифрове значення від 1 до 4. Задаємо за І квартал 2021 року, вписуємо арабськими цифрами: рік — 2021, квартал — 1.

Номер Розрахунку. У рядку 02 заголовної частини Розрахунку номер Розрахунку зазначаємо у хронологічному порядку незалежно від типу Розрахунку, що подається за звітний (податковий) період. Тобто, сформували Розрахунок з типом «Звітний» за 1 квартал 2021 року — вказали номер Розрахунку 1. Далі виявили помилку, сформували Розрахунок з типом «Звітний новий» — вказали номер Розрахунку 2.  

У рядку 02 додатків до Розрахунку вказуємо той же номер Розрахунку, який вказаний у заголовній частині Розрахунку. Наприклад, якщо є Розрахунок з номером 1, то у всіх його додатках у полі «номер Розрахунку» потрібно ставити «1».

Номер місяця в кварталі. Вказуємо цифрове значення від 1 до 3. І квартал: січень — 1, лютий — 2, березень — 3. ІІ квартал: квітень — 1, травень — 2, червень — 3.

Номер додатка до розрахунку. Зазначається в межах одного виду додатку. Наприклад, у Розрахунку є три додатка Д1, три 4ДФ, один Д5. Кожен вид додатків нумеруємо окремо. Д1 за січень — 1, за лютий — 2, за березень — 3. 4ДФ за січень — 1, за лютий — 2, за березень — 3. Д5 за квартал — 1.

Потренуємося на прикладі?

Даєш приклад!

Приклад. Головне підприємство зареєстровано за основним місцем обліку в м. Харків. Воно має відокремлений неуповноважений підрозділ (неосновне місце обліку) в м. Дніпро.

І. Підприємство звітує за 1 квартал 2021 року. Формує два Розрахунки з типом «Звітний»: за себе та за неуповноважений підрозділ.

«Звітний» за себе. У рядку 02

1) заголовної частини: квартал 1, номер Розрахунку 1;

2) 4ДФ за січень:      квартал 1, місяць 1, номер Розрахунку 1, номер додатка 1;

за лютий:                   квартал 1, місяць 2, номер Розрахунку 1, номер додатка 2;

за березень:               квартал 1, місяць 3, номер Розрахунку 1, номер додатка 3.

«Звітний» за неуповноважений відокремлений підрозділ. У рядку 02:

1) заголовної частини: квартал — 1, номер Розрахунку — 2;

2) 4ДФ за січень:      квартал 1, місяць 1, номер Розрахунку 2, номер додатка 1;

за лютий:                   квартал 1, місяць 2, номер Розрахунку 2, номер додатка 2;

за березень:               квартал 1, місяць 3, номер Розрахунку 2, номер додатка 3.

ІІ. Підприємство виявило помилку у Розрахунку з типом «Звітний», сформованому за головне підприємство та подає «Звітний новий» Розрахунок.

 Нагадаємо, що Розрахунок «Звітний новий» подається, якщо помилка виправляється ДО закінчення звітного періоду. Припустимо, помилки в 4ДФ за січень та березень.

У Розрахунку з типом «Звітний новий» головного підприємства у рядку 02:

1) заголовної частини: квартал 1, номер Розрахунку 3;

2) 4ДФ за січень:      квартал 1, місяць 1, номер Розрахунку 3, номер додатка 1;

за березень:               квартал 1, місяць 3, номер Розрахунку 3, номер додатка 2.

ІІІ. Підприємство виявило помилку у Розрахунку з типом «Звітний», сформованому за неуповноважений підрозділ та подає «Уточнюючий» Розрахунок.

Помилки через «Уточнюючий» виправляємо ПІСЛЯ закінчення звітного періоду. Припустимо, помилка в 4ДФ за лютий.

У Розрахунку з типом «Уточнюючий» за неуповноважений підрозділу рядку 02:

1) заголовної частини:  квартал 1, номер Розрахунку 4;

2) 4ДФ за лютий:   квартал 1, місяць 2, номер Розрахунку 4, номер додатка 1.

ІV. Підприємству необхідно подати за 2 квартал 2021 року Розрахунок з типом «Довідковий» як «Звітний».

Як в цьому випадку заповнити рядок 02 заголовної частини? У кого які думки? А ось позицію податківців з цього приводу ми оприлюднимо у найближчому випуску журналу «Податки & бухоблік»  (дивиться № 33 від 26 квітня 2021 року).

 

Ушакова Ліліяексперт по питанням праці та зарплати журналу "Податки & бухоблік"

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
02.12.21 Як скоригувати показники додатку 4ДФ у разі допущення помилки при нарахуванні ПДФО? Відповідно до п. 10 розділу V Порядку № 4 (наказ Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 у редакції від 01.12.2020 р. № 773), коригування показників додатка 4 "Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору" до податкового розрахунку відбувається таким чином:
30.11.21 Подання об'єднаного звіту для призначення пенсії Наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 №4 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2020 №773) затверджені Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.
30.11.21 Мінфін приготував зміни до порядку складання бюджетної звітності На сайті Міністерства фінансів оприлюднено проект змін до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24 січня 2012 року № 44
коментарі
(6)
Інна
23.04.2021
А якщо ми подали звіт. Але він " Неприйнятий" ( прийшла 2 квитанція). То ми подаємо "Звітний" розрахунок за номером 2?
йцук Інна
23.04.2021
да
Любов Петревич йцук
27.04.2021
Якщо НЕ прийнятий, подаєте номер 1
Марина
23.04.2021
Скажіть, будь ласка, якщо відкрили (зареєстрували) ТОВ у березні і у березні взяли працівника, якому нарахували зарплату, тобто у січні та лютому компанія не існувала, ми ж подаємо додатки Д1 та 4ДФ тільки за березень?
EVGENIY Марина
25.04.2021
Да
Вікторія
12.07.2021
якщо здаємо звіт обєднаний за 2 квартал місяці пишуться 1,2,3
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.