Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.03.17
9220 2
Друкувати
Обране

Оприлюднено проект нової форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

На офіційному веб-порталі ДФСУ розміщено проект наказу Мінфіну «Про внесення змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації»

На офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект наказу Міністерства фінансів України «Про внесення змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації» (далі – проект наказу).

Проект наказу підготовлено у зв’язку із приведенням у відповідність форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації до положень Законів України від  06 жовтня 2016 року  № 1667-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій» (далі – Закон № 1667) та від 21 грудня 2016 року № 1797-VIIІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (далі – Закон № 1797).

Так, змінами внесеними Законами № 1667, № 1997 для неприбуткових підприємств, установ та організацій встановлено річний податковий (звітний) період (крім випадків, передбачених підпунктом 133.4.3 пункту 133.4 статті 133 Кодексу), Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт) прирівнюється до податкової декларації, разом зі Звітом до контролюючих органів обов’язково подається річна фінансова звітність, яка є додатком та невід’ємною частиною Звіту.

Крім того, фінансування видатків на утримання неприбуткової організацій, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами, не вважається розподілом отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб; податкове зобов’язання з податку на прибуток підприємств розраховується (у разі порушення вимог пункту 113.4 статті 133 Кодексу) виходячи із суми операції (операцій) нецільового використання активів (раніше було нецільового використання коштів)

Прийняття нормативного акта забезпечить затвердження змін до форми Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт) та надасть можливість суб’єктам господарювання відображати показники господарської діяльності відповідно до положень Податкового кодексу України.

 

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Оксана
27.03.2017
Проснулись! Ну это же пока проэкт?
Порохобот
27.03.2017
Ок кеп, в следующем году обязательно здам по новой форме!!!
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×