Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.01.17
28031 10
Друкувати
Обране

Оприлюднено проект Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів та звітності фондів

Порядком визначаються склад та порядок складання місячної, квартальної і річної бюджетної звітності, вимоги до розкриття її елементів.

Квартальна та річна бюджетна звітність подається до органів Казначейства в терміни, встановлені для фінансової звітності.

Терміни (графіки) подання місячної бюджетної звітності до органів Казначейства встановлюються ними у межах термінів, визначених статтею 59 Бюджетного кодексу України. 

Головні розпорядники затверджують терміни подання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами, включеними до їх мережі, з таким розрахунком, щоб вони вкладались у терміни подання бюджетної звітності до органів Казначейства.

Склад бюджетної звітності розпорядників бюджетних коштів: 

  • «Звіт про надходження та використання коштів загального фонду» (форма № 2д, № 2м) (додаток 1); 

  • «Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги» (форма № 4 – 1д, № 4 – 1м) (додаток 2); 

  • «Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень» (форма № 4 – 2 д, № 4 – 2м) (додаток 3); 

  • «Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду» (форма № 4 – 3д, № 4 – 3м) (додаток 4); 

  • «Звіт про надходження і використання коштів, отриманих на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів» (форма № 4 – 4д) (додаток 5); 

  • «Звіт про надходження і використання інших надходжень спеціального фонду (позики міжнародних фінансових організацій)» (форма № 4 – 3д.1, № 4 – 3м.1) (додаток 6); 

  • «Звіт про заборгованість за бюджетними коштами» (форма № 7д, № 7м) (додаток 7); 

  • «Звіт про заборгованість за окремими програмами» (форма № 7д.1, № 7м.1) (додаток 8).

Розкриття елементів бюджетної звітності здійснюється у Пояснювальній записці (додаток 10) та формах щодо розкриття елементів бюджетної звітності.

Розпорядниками бюджетних коштів бюджетна звітність складається та подається: 

1) місячна – до органів Казначейства за формами (додатки 2 – 4, 6 – 8), визначеними абзацами третім – п'ятим, сьомим – дев'ятим пункту 1 цього розділу. 

Розпорядники бюджетних коштів при казначейському обслуговуванні за всіма операціями форми місячної бюджетної звітності (додатки 2 – 4) не складають та до органів Казначейства не подають. 

Форми місячної бюджетної звітності у терміни складання та подання квартальної бюджетної звітності не складаються та до органів Казначейства не подаються; 

2) квартальна та річна – до органів Казначейства та розпорядників вищого рівня за формами (додатки 1 – 8), визначеними абзацами другим – дев'ятим пункту 1 цього розділу. 

Елементи квартальної бюджетної звітності розкриваються у Пояснювальній записці (додаток 10) згідно з пунктом 4 цього розділу та формах щодо розкриття елементів бюджетної звітності (додатки 11, 16 – 18, 20 – 29) згідно з абзацами другим, сьомим – дев’ятим, одинадцятим – двадцятим пункту 5 цього розділу. 

Елементи річної бюджетної звітності розкриваються у Пояснювальній записці (додаток 10) згідно з пунктом 4 цього розділу та формах щодо розкриття елементів бюджетної звітності (додатки 11 – 29) згідно з абзацами другим – двадцятим пункту 5 цього розділу. 

 

Порядок  складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування (проект)

 

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
10
Оксана
17.01.2017
Замучили! Дайте хотьплан счетов одолеть!
Олег Оксана
17.01.2017
Хто знав попередній план, то новий складним не буде!
Ірина Олег
18.01.2017
Это Вы еще остатки со старых счетов на новые не переносили Удачи!..
Світлана
18.01.2017
Тут мова про бюджетну звітність, а фінансова? (баланс і т.д.) Раніше був порядок про бюджетну і фінансову звітність. І додаток 1 це був баланс, а тепер форма 2.
Олена
18.01.2017
Щось не зрозуміло, тепер баланс складати не потрібно?
Тетяна
18.01.2017
Тепер фінансова звітність складається відповідно до вимог НП(С)ДС № 101-105
Наталия
21.01.2017
Интересно хоть кто из тех выдумкой работал бухгалтером да с нашей зарплатой?!
Наталия
21.01.2017
Выдумщиков
Любов
24.01.2017
Казначейству пощастило, їм новий план рахунків перенесли освоювати з 01,01,2018
Іра
30.01.2017
7 здавать за січень чи як. Чи фінансова звітність окремо а бюджетна окремо
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі