Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.11.16
6156 4
Друкувати
Обране

Податківці нагадали, як в розрахунку за ф. № 1ДФ відображати військовий збір

ГУ ДФС в м.Києві в листі від 10.11.2016 р № 7431 / П / 26-15-13-02-15 нагадало, що порядок відображення відомостей в розділі II "Оподаткування процентів, віграшів (прізів) у лотерею та військовий збір "податкового розрахунку за ф. 1ДФ визначено п. 3.11 Порядку заповнення та подання податковими агентами розрахунку за ф. № 1ДФ, затвердженого наказом Мінфіну від 13.01.2015 р № 4,


а саме:

в рядку "Військовий збір" загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору і загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються в гривнях з копійками. Відомості про фізичну особу - платника податку, якому нараховано доходи, з яких утримується військовий збір, не вказуються.

Тобто, в рядку "Військовий збір" вказуються тільки ті доходи, з яких утримувався військовий збір.

buh.ligazakon.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(4)
Ольга
17.11.2016
Саме цікаве те, що звіт потрібно було подати до 09.11.2016 р., а лист - від 10.11.2016 р.
Доволі "актуальне" розяснення від ДФС, тим більше, що до цього не раз звучало розяснення типу: "У рядку «Військовий збір» відображається загальна сума нарахованого доходу."
Так і не зрозуміло, як все ж таки правильно...
Катя
17.11.2016
А моя податкова давала мені (усні звісно ж) роз'яснення, що в цьому році необхідно подавати звіт так, щоб суми нарахованого та виплаченого доходу по розділу першому та розділу другому були ідентичні, навіть довелось подавати скасовуючий та новий звітний за перший квартал. А тепер купа листів, що, правильно зовсім по іншому. І найкраще у цьому всьому, що Листи та Роз'яснення мають рекомендаційних та індивідуальний характер, як відповідь на конкретний запит.

Вибачте, але вони дістали своєю некомпетентністю!!! Спочатку, пишуть так постанови, щоб можно було як хочеш страктувати, а потім починають жонглювати роз'ясненнями...

Якщо є стільки звернення і неоднозначностей, чому не простіше внести зміни до постанови і чітко прописати...!!!!
Тет
17.11.2016
А як же коментар у ЗІР 103.25 з роз'ясненнями щодо зазначення загальної суми доходу, що діє з 06.11.2015?
Вера
17.11.2016
Ну это уже не смешно... Я еще не перестала переживать, что в І и ІІ квартале показала без ФОПов, в ІІІ показала "правильно" согласно разъяснений налоговой - одинаковые суммы в 1 и 2 разделах. А теперь обратное разъяснение. Сомнений не остается, что они над нами издеваются((((.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн