Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.10.15
4927 0
Друкувати
Обране

Про подачу звітності щодо страхових коштів із тимчасової втрати працездатності

Київське міське відділення ФСС з ТВП повідомляє, що наближається термін подачі звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності за 9 місяців 2015 року

Робочі органи відділення чекають вас з першого по двадцяте жовтня включно.

Відповідно до норм Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язковогодержавного соціального страхування, затвердженого постановою правління Фонду від 18.01.11 р. №4 страхувальникиповинні будуть подати звітність у тому випадку якщо в третьому кварталі поточного року, був рух коштів по субрахунку,призначеному для обліку розрахунків із соціального  страхування тобто подавались заявки-розрахунки, проводилосьфінансування матеріального забезпечення, нараховувались або сплачувались штрафні санкції по результатам перевірокпо коштах ФСС з ТВП,    були самостійно виправлені помилки та повернуті надмірно замовлені кошти та існує непогашеназаборгованість перед Фондом.

Якщо протягом звітного періоду підприємство, установа змінювало місцезнаходження, то після проведення остаточних розрахунків за попереднім місцем обліку, звіт необхідно подати за новим місцем обліку як страхувальника.

Звіти за формою Ф4-ФСС з ТВП подаються на вибір страхувальника одним із способів:

-                   в електронній форміза умови укладання відповідного договору з робочим органом відділення, при цьому обов’язково вказувати 12-значний реєстраційний код страхувальника та перевіряти правильність вказаного періоду звітності;

-                   на паперових носіях, в тому числі поштовим відправленням з повідомленням про вручення та з описом вкладення. У разі надіслання звітів поштою страхувальник зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу робочого органу відділення не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання звіту – до 10 жовтня 2015 року.

У разі складання або подання звітності з недотриманням правил, заповнення в неповному обсязі, відсутності відбитка печатки та підписів керівника, головного бухгалтера, відповідальними особами ФСС з ТВП звіти прийняті не будуть.

При цьому, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до статті 1655 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зокрема, за несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, подання недостовірної звітності щодо використання коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування  у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 8 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 136 грн. до 255 грн.) у разі вчинення правопорушення вперше, штрафу від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 грн. до 340 грн.) у разі повторного вчинення протягом року одного і того ж правопорушення.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі