Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
8023 9
Друкувати
Обране

Роботодавцям з чисельністю працівників від 8 осіб необхідно буде звітувати про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

Законом „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій” від 3 жовтня 2017 р. № 2148-VIII внесено зміни до частини другої статті 14 Закону № 5067„Про зайнятість населення”, щодо встановлення підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб квоти у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” залишилося 10 і менше років


Обов’язковою умовою дотримання роботодавцями квоти вважається працевлаштування таких громадян відповідно до вимог частини другої зазначеної статті Закону 5067, про що роботодавці інформують щороку державну службу зайнятості, у встановленому порядку.

У зв’язку із вищезазначеним виникла необхідність внести зміни до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 16 травня 2015 року № 271, з метою приведення його у відповідність до вимог чинного законодавства.

Проектом наказу Мінсоцполітики „Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню” визначено процедуру надання підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Змінами передбачено, що інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню зобов'язані надавати підприємства, установи та організації незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб (раніше цей обов'язок був для підприємств з чисельністю працівників від 20 осіб).

Крім того, у новій редакції викладено форму бланку інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, де необхідно буде зазначати середньооблікову чисельність штатних працівників, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років.

У разі прийняття цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

buhgalter911.com

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(9)
Таня
20.09.2018
І куда цей звіт подавать?
Тетяна Таня
20.09.2018
У службу зайнятості, яку реформують безконечно... Короче, черговий електронний звіт, чергова програма, за чергові бабки...
Анна Тетяна
20.09.2018
А кто сказал что отчет электронный?
Тетяна Анна
20.09.2018
Вангую, однако. Або за 50 чи більше кілометрів, з пересадками (свій варіант сдачі звіту) будем його цурпелить до свого відділення служби зайнятості.
Оксана Тетяна
20.09.2018
Зареєструйтеся в їхньому електронному кабінеті https://www.dcz.gov.ua/cabinet/UserProfile і буде вам щастя!!!

Анна Оксана
20.09.2018
Зарегистрировалась, и что? В електронному кабінеті роботодавця совсем пусто...
Злой Бух
20.09.2018
достали своими звитами
бухгалтер 911
20.09.2018
Цей звіт не новий, просто до нього внесли зміни
анна
20.09.2018
опять на плечи маленьких предприятий и учреждений нагрузка.....
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд