Інформація по темі "" | Публікації по тегу
02.11.21
3168 2
Друкувати
Обране

Розрахунок з типом форми «Звітний новий»: алгоритм проведення коригування реквізитів, що не стосуються застрахованої особи

Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок) затверджені наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773).

Проведення коригувань реквізитів податкового розрахунку проводиться у відповідності з розд. V Порядку.

Згідно з п. 3 розд. V Порядку у разі необхідності проведення коригувань показників та реквізитів, поданих у Розрахунку з типом «Звітний», до закінчення граничного строку його подання подається Розрахунок з типом «Звітний новий».

У разі проведення коригувань Розрахунку з типом «Звітний новий» до закінчення граничного строку його подання подається Розрахунок з типом «Звітний новий» (п. 4 розд. V Порядку).

Пунктом 6 Порядку передбачено, що заповнення Розрахунків «Звітного нового» та «Уточнюючого», у разі коригування виключно реквізитів, для платників єдиного внеску є однаковим.

Розрахунок «Звітний новий» для платників єдиного внеску подається на підставі інформації з раніше поданих Розрахунків і містить інформацію лише за рядками з реквізитами та сумами нарахованого єдиного внеску, які уточнюються.

Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до платника податків. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до платника податків.

Разом з тим, для проведення коригувань платнику податків необхідно сформувати та подати Розрахунок з типом «Звітний новий», який має містити обов’язкові реквізити, визначені в рядках 01 – 05 та у рядку 031 для платників єдиного внеску, а також інформацію про додатки, у яких буде проводитись коригування, та їх кількість, що визначені в рядку 06 Розрахунку. При цьому додатки, інформація щодо яких не коригується, у рядку 06 не вказуються та відповідно не подаються (п. 8 розд. V Порядку).

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Катерина
02.11.2021
Підкажіть будь ласка!!!
Виявлені помилки/зауваження:[J0500107/45] Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (у складі додатків до розрахунку подано відомості про нарахування єдиного внеску, проте в рядку 09 «Ознака платника єдиного внеску» в графі «Відмітка "Х" про відповідну ознаку» не визначено відповідну ознаку платника єдиного внеску). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п.п. 49.3, 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України) Державна податкова служба України
Але ж - -- - - Для Податкового розрахунку (крім тип "Звітний") в загальній частині рядки 07 - 110 не заповнюються. - - - -І як бути????
Ольга
02.11.2021
Підкажіть будь ласка, я здала звіт, найшла у себе помилку, у 6 додатку підтянулась звільнена людина, я роблю по цій людині новий звітний, все один один, тіки в кінці ставлю ознаку 1. А мені приходе квитанція що у мене помилка:
У додатку 6 до Податкового розрахунку за місяць 1 кварталу для ЗО1111111111 З ОЗНАКОЮ "1" НЕ ЗНАЙДЕНО РЯДКА ІЗ ПОВНИМ співпаданням всіх реквізитів та сум попередніх розрахунках за цей звітний період
Хоч я переписала один в один. І що мені робить?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі