Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.02.18
14237 23
Друкувати
Обране

В казначействі пройшла відеоконференція з питань подання річної фінансової звітності розпорядниками бюджетних коштів

1 лютого 2018 року у Центральному апараті Казначейства пройшла відеоконференція за участю представників Міністерства фінансів України, територіальних органів Казначейства України та бухгалтерських служб розпорядників коштів бюджетів з питань складання фінансової звітності за 2017 рік та запровадження системи подання електронної звітності АС «Є-Звітність».


Захід проходив за ініціативи та участі Голови Казначейства Тетяни Слюз з метою налагодження комунікацій та надання роз'яснень усім учасникам бюджетного процесу на поставлені питання. Саме Казначейство стало дискусійним майданчиком та місцем живих обговорень актуальних питань.

Відкриваючи відеоконференцію очільниця Казначейства, відзначила важливість та перспективність удосконалення автоматизованих процесів формування та виконання бюджетів різних рівнів, що передбачає електронне звітування суб'єктів державного сектору з використанням інформаційних технологій та електронного цифрового підпису.

Проте, за словами Тетяни Слюз, при спілкуванні з клієнтами Казначейства виникає низка питань, як загальних, так і точкових, які потребують детального роз’яснення, і саме це спонукало Казначейство взяти на себе організацію відеоконференції, до роботи якої долучилось понад 19 тисяч учасників.

Під час заходу, з роз'ясненнями проблемних питань, що виникли при складанні річної звітності, виступила заступник директора Департаменту - начальник Управління методології бухгалтерського обліку Департаменту прогнозування доходів та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України Людмила Гапоненко.

Зокрема, було детально роз'яснено особливості заповнення форм 2-дс, 3-дс та 5-дс. Крім того, відповідаючи на запитання, було приділено увагу питанням дебіторської та кредиторської заборгованостей розпорядників та відображення їх погашення у звітності, правильність заповнення капітальних інвестицій та дооцінках основних засобів та низка інших, важливих для розпорядників питань.

Роз’яснення щодо запровадження системи подання електронної звітності АС «Є – Звітність» надавав Директор Департаменту інформаційних технологій Олександр Стоєв, який зупинився на технічних та функціональних перевагах нової системи.

Загалом, як зауважила Голова Казначейства, використання АС «Є – Звітність» суттєво полегшить роботу, адже до 80% всіх показників узвітахбудуть формуватись автоматично. Крім того, Тетяна Слюз закликала усіх розпорядників бюджетних коштів потренуватися у роботі системи на звітах за 2017 рік, що дозволить не лише випробувати програму, а й далі використовувати занесені показники у роботі.

Через систему відеоконференцзв’язку очільниця відомства поспілкувалась з клієнтами Казначейства, що були присутні в Головних управліннях Казначейств усіх регіонів України та спільно з фахівцями дала роз’яснення на питання, що мали регіональну специфіку.

Чимало питань потребували доопрацювання, тож завершуючи конференцію Тетяна Слюз, запевнила розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що Казначейство і надалі буде відкрите для обговорень та підтримки своїх клієнтів.

Звертаючись до колег, Голова Казначейства, зауважила, що це не перший складний проект, за впровадження якого беруться казначеї, та висловила впевненість у готовності відомства до нових викликів.

ДКСУ

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(23)
Лена
05.02.2018
Дуже цікаво, коли всі здали звіти, тепер тільки розяснення, і понеться наша пісня гарна нова, начинаєм її знову
Оксана
05.02.2018
Цю відеоконференцію треба було проводити десь 2-3 тижні тому, а то всім добре прийшлось попотіти, щоб розібратися в "примудростях" цієї звітності.
****
05.02.2018
По-перше не вчасно,
по-друге дуже багато хотять від бухгалтера
злая зая
05.02.2018
За дурною головою і ногам нема спокою... А потім ще Мінфін чимось таким "розродиться" і будуть бідні бухгалтери ще тричі все переробляти!
Ирина злая зая
05.02.2018
а чому "потім"? На відеоконференції пролунало будемо "надавати звіти в електронному вигляді"
Карл
05.02.2018
Головне і не написали, хочуть внести пропозицію, що у 2017-2018 роках при ревізіях у бухгалтерському обліці та звітності помилки не брати до уваги.
злая зая Карл
05.02.2018
Було б добре! Бо маю підозру, що більшість із нас могли щось вчудити з таким "покращеним" бухобліком, хай йому грець.
Олена Карл
06.02.2018
А пусть ревизоры сами смогут разобраться в новой системе, там тоже не слишком звезд с неба хватают. Разобраться не разберуться, а вот на "результаты" будут тупо тянуть.
Здесь главное - суметь отбиться от них и доказать свою правоту, а вот это не всегда можно.
Человеческий фактор - прежде всего((((((
ОВ Олена
06.02.2018
А ревізори люблять приходить і задавать питання по тіпу "научите меня как вас проверить"
Татьяна Олена
07.02.2018
И не только человеческий фактор. Доказательной базы не хватает, нормативка пишется через ж... И имеем на руках в лучшем случае "листи, що мають рекомендаційний характер". Ну или "усні роз"яснення". Чем доказывать?
Оксана
05.02.2018
Виправте прізвище Слюз, опечатка
Олена
05.02.2018
А подивитись, чи прочитати, що там грозжовували по фінзвітності, десь можна?
Оксана Олена
05.02.2018
Спитайте у своєму казначействі , чи немає протокола відеоконференції.
Юлія
06.02.2018
Мені більше всього сподобалось те коли сказали що треба потренуватися на звіті за 2017 рік і що при заповненні в є-звітності можливі розбіжності з паперовим варіантом. тО ЩО ТЕПЕР ДОВЕДЕТЬСЯ ПЕРЕРОБЛЯТИ те що вже здали? Мені одній здається що працювати бухгалтером с кожним роком стає все складніше???
Ольга
06.02.2018
Підкажіть будь-ласка у якому рядку розділу 1 ф 2-дс відображати суму зносу безоплатно отриманого ОЗ, що проходить по дебету рах 8014 та відображаеться у гр.10 звіту 5-дс?
Віка
06.02.2018
Наше ДКСУ не приймає паперову заявку на є-звітність. Запевняють, що буде в СДО електронна версія заявки- не бачимо. Як нас усіх угараздило бухгалтерами бути?!?!
Олена Віка
06.02.2018
В ДКСУ сказали тільки через паперову заявку, незнаю що там у вас за казначейство, але щось вони напутали
Любов
07.02.2018
Не ту страну назвали Гондурасом. Задрали всі зміни. Коли дадуть спокіно працювати.
Татьяна Любов
07.02.2018
Не ображайте Гондурас.
tatyana19
07.02.2018
Слушна думка про протокол засідання. А то побалакали - і в більшості областей немає запитань- НЄ ВЕРЮ !!!!!! Мене особисто хвилює облік ПДВ в бюджетних організаціях. Бо при здаванні річної звітності цей ПДВ куди хотіли,туди ховали !!!!! Надайте в кінці кінців достойну консультацію про відображення ПДВ в звітності !!!!!!
Оксана tatyana19
08.02.2018
Я тоже с НДС намучилась. Кроме того проводки по Виробництву - совсем не в ту степь.
tatyana19
08.02.2018
Цікаво чи наші коментарі беруть до уваги при вирішенні того чи іншого питання
Irina
13.02.2018
Доброго дня, підкажіть сайт на якому можно переглянути видео канференції
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн