858 0

Виправлення помилок в звітності з ЄСВ, що не стосуються грошових показників

Чи може страхувальник після закінчення терміну подання звіту щодо сум нарахованого ЄВ виправити помилки, що не стосуються грошових показників (загальні реквізити) у таблицях 1 - 4 додатка 4?

Відповідно до п. 1 розділу ІІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2015 року за № 460/26905 (далі – Порядок № 435), звітним періодом є календарний місяць.
     Звіт подається за формою згідно з додатком 4 до Порядку № 435.
     У разі виявлення страхувальником у звіті після закінчення звітного періоду помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати звіт за попередній період, який містить: перелік таблиць звіту, відповідну таблицю зі статусом ”скасовуюча” з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю зі статусом ”початкова” із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб, при цьому таблиця 6 додатка 4 до Порядку № 435 повинна містити дані по кожній застрахованій особі окремо (п. 2 розд. V Порядку № 435).
     Отже, виправити помилки, допущені в звіті, а саме, в таблицях 1 - 4 додатка 4 до Порядку № 435, що не стосуються грошових показників (загальні реквізити), страхувальник може шляхом зазначення вірних показників в звіті за будь-який наступний звітний період.

 

zir.minrd.gov.ua категорія 301.06.01



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)