Нашi сайти:

Як подавати форму № 1-ПВ, якщо є заборгованість з виплати зарплати

Якщо підприємство має заборгованість із виплати заробітної плати, необхідно перевірити чи обране воно до перевірки з питань стану виплати заробітної плати, йдеться у листі № 12-13/240 від 2 квітня 2014 року Головного управління статистики у Львівській області.


У випадку, якщо підприємство обране до перевірки «Стан виплати заробітної плати», необхідно надавати до органів державної статистики за місцем діяльності звіт за формою № 1-ПВ (місячна) «Звіт з праці» із заповненим II розділом. Поточна заборгованість до даних звіту не включається.
 
Респондент, що повідомив про наявність заборгованості в будь-якому звітному періоді упродовж 2014 року, повинен і надалі щомісяця надавати звіт до моменту повного погашення боргу. Якщо підприємство повністю розрахувалося з працівниками із заробітної плати у звітному періоді, воно надає «нульовий звіт», що підтверджує відсутність боргу.
 
Підприємства-банкрути включаються до зазначеного статистичного спостереження з моменту винесення постанови суду про порушення справи про банкрутство. Тому всі такі підприємства в обов'язковому порядку у разі наявності простроченої заборгованості із виплати заробітної плати повинні звітувати до Головного управління статистики за місцем знаходження.
 
За матеріалами ВАК

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі