UA | RU

Яку звітність страхувальники мають подавати до Фонду соціального страхування України?

Відповідно до пункту 9 розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 1105 нормативно-правові та розпорядчі акти Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності діють до затвердження відповідних рішень Фондом соціального страхування України.


Враховуючи зазначене, страхувальники подають до Фонду соціального страхування України Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, що складається за формою Ф4-ФСС з ТВП, наведеною у додатку 1 до Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 18.01.2011 р. № 4 (далі – Порядок), та Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, що складається за формою, наведеною у додатку до постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 30.11.2010 р. № 31 «Про порядок стягнення та обліку заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України»(далі – Постанова № 31).

Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП складається страхувальником наростаючим підсумком з початку року.

Відповідно до пункту 4.3 Порядку звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП не подається страхувальником у разі:

  • відсутності у страхувальника зобов’язання перед Фондом по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом на початок звітного кварталу та оборотів по субрахунках у звітному кварталі;
  • наявності зобов’язання Фонду перед страхувальником на початок року та відсутності оборотів по субрахунках, на яких ведеться облік розрахунків з Фондом у звітному кварталі.

Звіт за формою, наведеною у додатку до Постанови № 31, подається страхувальниками, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, до повного погашення заборгованості. При цьому, у разі погашення страхувальником заборгованості до кінця звітного періоду, звітність до Фонду не подається.

 

ФСС

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (4)
Алла
09.10.2018
.А вообще я всегда звоню в соцстрах и консультируюсь 096-775-09-04 Сергей Владимирович 067-684-01-91 Тамара Ивановна 068-682-69-55 Владимир Иванович
Анна
09.10.2018
Похоже, что Алла решила подшутить над какими-то тремя людьми, раз в нескольких темах оставляет одно и то же сообщение с их телефонами))
ТАТКА Анна
09.10.2018
я теж так рахую .Що це за номери? Це куди? У головний офіс чи у якесь конкретне управління чи відділення фонду?
Игорь
09.10.2018
Serr ты ошибся адресом!


Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі