Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
6459 7
Друкувати
Обране

За утримані аліменти з боржника роботодавець звітуватиме щомісячно

Для роботодавців які мають в штаті аліментщиків додалась нова турбота. Так, Мін’юст затвердив Зміни до Інструкції з організації примусового виконання рішень, і, відповідно, звітувати про утримання сум аліментів із доходів працівника доведеться щомісячно.


Так, за кожною постановою про стягнення підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами, фізичними особами - підприємцями, з якими боржник перебуває у трудових відносинах, щомісяця та після закінчення строку відповідних виплат або у разі звільнення працівника подається окремий звіт про здійснені відрахування та виплати.

Також збільшено строк стягнення аліментів за виконавчим листом за минулий час з трьох до десяти років. Таким чином, якщо за виконавчим документом, пред'явленим до виконання, утримання аліментів не проводилося у зв'язку з розшуком боржника, стягнення аліментів має здійснюватись за весь період незалежно від установленого десятирічного строку та досягнення повноліття особою, на утримання якої присуджені аліменти.

Наказ Мін’юсту від 02.08.2018 р. № 2522/5 набирає чинності 28 серпня 2018 року водночас з Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належний зміст" від 03.07.2018 р. № 2475-VIII.

www.interbuh.com.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(7)
Олександр
16.08.2018
Тобто на кожного платника алыментів необхідно здавати окремий звіт?
Ірина
16.08.2018
А по інших утриманнях згідно виконавчого листа також потрібно звітувати?
Олег
16.08.2018
Та шоб ви в пеклі звітували кожен день скільки випили смоли.
!!!!
21.08.2018
я вот до сих пор не могу понять одного какого черта предприятие должно нести ответсвенность за алименчика.это бред.он сам виноват с ним и разбирайтесь,а работы итак хватает.че предприятие должно с ними еще нянчится
!!!!
21.08.2018
это ведь жизнь человека вне работы.или тогда пусть просит у предприятия разрешения на рождение детей.если получается что и за них отчитывайся и еще кредитов гады наберутся.если человек взрослый пусть сам отчисляет.задолбали.каждый второй алиментчик или кредитор.у нас такие все почти.убить и растрелять.я за то что они должны на предприятии работать,получать зарплату и решать свои проблемы бытовые не на работе.
!!!!
21.08.2018
извените за ошибки!задолбали просто
Іванка
21.08.2018
Я думаю тут не платники аліментів винні, а міністр мужеложець, що навидумував нововведень.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд