Нашi сайти:

Затверджена нова форма № 1ДФ!

Мінфін нарешті затвердив нову форму № 1ДФ «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку» та Порядок її заповнення та подання.


В новій формі № 1ДФ передбачено два розділи:

Розділ I. Суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і суми утриманого з них податку;

Розділ II. Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір.

Так в Розділі ІІ відображаються:

 у рядку «Оподаткування процентів» — загальна сума доходу, нарахованого у вигляді процентів, загальна сума нарахованого ПДФО та загальна сума перерахованого до бюджету ПДФО;

у рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» — загальна сума нарахованого доходу у вигляді виграшів (призів) у лотерею, загальна сума виплаченого доходу у вигляді виграшів (призів) у лотерею, загальна сума нарахованого ПДФО та загальна сума перерахованого до бюджету ПДФО;

у рядку «Військовий збір» — загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору.

Зверніть увагу, що в зазначених рядках не зазначаються відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір або відсотки, виграші (призи) в лотерею.

Нова форма затверджена наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4, який набере чинності з 01.04.2015 р. Таким чином, вперше нову форму будемо подавати за результатами першого кварталу 2015 року.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі