Затверджена нова форма № 1ДФ!

Мінфін нарешті затвердив нову форму № 1ДФ «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку» та Порядок її заповнення та подання.


В новій формі № 1ДФ передбачено два розділи:

Розділ I. Суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і суми утриманого з них податку;

Розділ II. Оподаткування процентів, виграшів (призів) у лотерею та військовий збір.

Так в Розділі ІІ відображаються:

 у рядку «Оподаткування процентів» — загальна сума доходу, нарахованого у вигляді процентів, загальна сума нарахованого ПДФО та загальна сума перерахованого до бюджету ПДФО;

у рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» — загальна сума нарахованого доходу у вигляді виграшів (призів) у лотерею, загальна сума виплаченого доходу у вигляді виграшів (призів) у лотерею, загальна сума нарахованого ПДФО та загальна сума перерахованого до бюджету ПДФО;

у рядку «Військовий збір» — загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору.

Зверніть увагу, що в зазначених рядках не зазначаються відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір або відсотки, виграші (призи) в лотерею.

Нова форма затверджена наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4, який набере чинності з 01.04.2015 р. Таким чином, вперше нову форму будемо подавати за результатами першого кварталу 2015 року.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі