Нашi сайти:
1156 1
Друкувати
Обране

Зміни в правилах складання річної фінзвітності бюджетниками!

Мінфін вніс зміни до Порядку складання фінансової та бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.


Встановлено, що разом зі зведеною річною фінансовою і бюджетною звітністю головні розпорядники бюджетних коштів зобов’язані подавати окрему зведену звітність розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що знаходяться на тимчасово окупованій території та на території проведення АТО. У разі неподання на звітну дату такої окремої звітності органи Казначейства включають до зведеної фінансової та бюджетної звітності показники звітності зазначених розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, поданої ними за попередній звітний період.

Крім того в новій редакції викладено форму № 1 «Баланс» – тепер вона не містить рядків для відображення інформації щодо фінансових казначейських векселів.

Порядок доповнено додатком 19 «Довідка про матеріальні цінності, які передані на відповідальне зберігання». Така довідка призначена для розкриття елементів фінансової та бюджетної звітності. Вона складається і подається до органу Казначейства розпорядниками бюджетних коштів, які отримували від підприємств (організацій, установ) – постачальників матеріальні цінності та передавали їх на відповідальне зберігання. У цій довідці наводиться інформація про необоротні активи та запаси, які передані розпорядниками бюджетних коштів на відповідальне зберігання підприємствам (організаціям, установам) на підставі договору в розрізі субрахунків. У складі зведеної квартальної та річної фінансової і бюджетної звітності головних розпорядників бюджетних коштів та розпорядників нижчого рівня, що мають свою мережу, така довідка не подається.

Також в новій редакції викладено додатки:

—  28 «Довідка про причини виникнення простроченої дебіторської заборгованості загального фонду та вжиті заходи щодо її стягнення»;

— 29 «Довідка про причини виникнення простроченої кредиторської заборгованості загального фонду»;                           

— 33 «Довідка про дебіторську заборгованість за видатками»;

— 36 «Звірка показників форм фінансової та бюджетної звітності».

Встановлено, що до запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів у рядках «Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів / Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу)» проставляються код та назва тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів.

Такі зміни затверджені наказом Мінфіну від 17.12.2014 р. № 1207, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Ирина
13.01.2015
А еще изменилась шапочка, нумерация додатков. строчечка, сносочка .А в годовой отчет бухгалтеру более нечего делать. как все это самостоятельно исправлять... Сволочи несочувственные
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі