Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.10.15

Вебінар «Перевірки рахункової палати: діяльність за новим Законом»

Нещодавно Рахункова палата почала діяти за новим Законом України «Про Рахункову палату» від 02.07.2015 р. №576-VIII. В зв’язку з цим повноваження фахівців Рахункової палати дещо змінилися.
 
Як саме, розповість заступник начальника територіального управління Рахункової палати по Харківській, Сумській та Полтавській областях Оксана Сіваченко на безкоштовному вебінарі "ПЕРЕВІРКИ РАХУНКОВОЇ ПАЛАТИ: діяльність за новим Законом". Вона пояснить, які права та обов’язки у представників Рахункової палати та посадових осіб об’єктів контролю, порядок проведення перевірок, види перевірок, які можуть здійснювати фахівці Рахункової палати та інше.
Отримуйте свіжі новини та повідомлення про наступний вебінар першими
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×