Информация по теме "" | Публикации по тегу

Газета «Місцеве самоврядування»

Газета «Місцеве самоврядування»
Подписаться Полистать

Періодичність — 1 раз в місяць

Об'єм — 80 сторінок

Формат А4, кольорова обложка

Інформаційно-аналітичне видання для керівників і спеціалістів органів місцевого самоврядування

Газета для керівників місцевих рад

 Газета «Місцеве самоврядування» — єдине в Україні практичне видання у сфері місцевого самоврядування.

 Видання своєчасно інформує передплатників з питань боротьби з корупцією, формування та виконання місцевого бюджету, розпорядження землею комунальної власності та щодо інших проблем місцевого самоврядування.

 У кожному номері газети — правова аналітика змін законодавства, консультації з питань земельного законодавства, управління фінансами та майном територіальних громад, житлово-комунального господарства, кадрової роботи в органах місцевого самоврядування та комунальних підприємств, що перебувають у їх управлінні. Окрім цього, у постійній рубриці «Засади діяльності» розглядаються питання прийняття рішень місцевими радами та їх виконавчими органами зі зразками відповідних документів. Також у кожному випуску газети — рубрика «Актуальне запитання», в якій фахівці редакції, а також провідні фахівці органів виконавчої влади різних рівнів відповідають на запитання читачів.

 

Підписатися

Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×