Інформація по темі "" | Публікації по тегу
84183 10
Друкувати
Обране

Калькулятор виплат за дні відрядження онлайн

Бухгалтеру досить часто доводиться розраховувати оплату відряджень. Щоб полегшити це завдання, ми зробили онлайн-калькулятор

Оплата за дні перебування у відрядженні в бюджетній установі обчислюється за денною або середньоденною заробітною платою. Якщо денна заробітна плата працівника перевищує середньоденну, відрядження йому потрібно оплачувати за денною. Якщо вона нижча, оплата відряджень здійснюється за середньоденною зарплатою.

Денна зарплата за поточний місяць 0.00 грн Середньоденна зарплата 0.00 грн Оплата за дні відрядження 0.00 грн.

Денну зарплату працівника за місяць, у якому працівник був у відрядженні, розраховуємо на основі тієї, що встановлена в колективному договорі (потенційна зарплата до нарахування).

Середньоденну зарплату розраховуємо на основі доходу за останні два місяці перед місяцем, у якому працівник поїхав у відрядження, або ж за фактично відпрацьований час (якщо пропрацював менше двох місяців). Якщо у ці місяці працівник не працював, середню зарплату обчислюйте на основі двох попередніх (абз. 3 та абз. 4 п. 2 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою КМУ від 08.02.1995 № 100 (далі — Порядок № 100).


Для розрахунку середньоденної зарплати враховуємо наступні виплати:

 • основна зарплата, 
 • доплати та надбавки, в т.ч. доплата до мінімальної зарплати, 
 • виробничі премії, 
 • винагороди за вислугу років та за підсумками місяця, кварталу, року.


При цьому зверніть увагу, премії включають у зарплату місяця, в якому їх виплатили за розрахунковою відомістю. Якщо премія виплачується за квартал чи більше її включають у заробіток в частині, що припаде на розрахунковий період. Те ж саме стосується і винагород за підсумками року – до нарахованого доходу з метою розрахунку середньоденної зарплати включають лише 1/12 чи 1/3 такої винагороди (п. 3 Порядку № 100).

Виплати, що не враховують при визначенні доходу для розрахунку середньоденної зарплати, передбачені п. 4 Порядку № 100. Зокрема, це:

 • Лікарняні,
 • Відпускні,
 • одноразові виплати за виконання окремих доручень
 • компенсація за невикористану відпустку, матеріальна допомога, допомога працівникам, які виходять на пенсію, вихідна допомога тощо,
 • компенсація працівникам втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням термінів її виплати.

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
10
Іра
07.08.2018
Дякую за добру справу!!!!!
Вика
24.10.2018
Кількість днів відрядження - робочі чи календарні?
наталія Вика
18.08.2023
робочі)
Аліна
07.12.2018
Чи враховуються одноразові премії у розрахунок відрядних?
Наталія
05.12.2019
Якщо попередні два місяці також були в відрядженні. брати відпрацьовану зарплату без відрядження кількість днів чи з відрядженнями всі дні ??
анжелла
18.05.2020
Як що виплата добових проходить у наступному місяці ,коригувати зарплату під час відрядних за мінулий місяць в поточному мсяці?
СВЕТЛАНА
29.05.2020
ДЯКУЮ!
Ольга
16.02.2021
чи входить до розрахунку денної (поточного місяця) виплата відпускних за поточний місяць, або оплачені дня відрядження (розраховані по середньоденному)? наприклад:пос оклад 15000 грнвідпустка з 01.02. по 10.02. - 5000 грноплачене по середньому відрядження з 16 по 18 лютого 2268грн.Як розрахувати відрядження з 25 по 26 лютого?
Кристина
31.05.2023
Якщо попередні два місяці також були в відрядженні. брати відпрацьовану зарплату без відрядження кількість днів чи з відрядженнями всі дні ? Дякую!
Надія
16.10.2023
Якщо попередні два місяці також були в відрядженні. всі дні то як розрахувати середньоденну чи брати просто денну?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×