Архів чату за 03.08.2023 чт (92)

Тут зберігається архів спілкування в чаті на порталі
Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 10373
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 1376 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Iryna 08:52
Всім Доброго ранку!

Інна 08:53
Доброго ранку!!!! Усім МирноЇ днини. Підкажіть хто працює в іс-про . Можливість існує вивантижи звіт по лікарняним усім за місяць наприклад але не завку по ПФ. Дякую за допомогу

EVGENIY 09:12
Доброго ранку, всім гарного дня

наталі 09:38
доброго ранку. підкажіть чи включається щорічна грошова винагорода при розрахунку лікарняних?

EVGENIY 09:41
наталі, якщо на неї нараховано єсв то включається

наталі 09:46
EVGENIY, дякую

Ірина 09:51
Доброго дня. колеги! Підкажіть чи може бюджетна установа використовувати власний автомобіль працівника під час відрядження та якщо так, то яким чином цю операцію оформити щоб оплатити ПММ. Дякую за допомогу

EVGENIY 09:55
Ірина, https://buhgalter.com.ua/articles/trudo ... nomu-avto/

новенька 10:12
матеріальна допомога на соц. побут у звіті ЄСВ+1ДФ показується якось окремо?

EVGENIY 10:17
новенька, це зарплата нічого окремо не показується, тільки якщо це якась окрма допога яка платиться одній людині тоді окремо якщо всім то це звичайна зарплата

новенька 10:19
EVGENIY, дякую

Світлана 10:35
Доброго дня.є необхідність у проведенні поточного ремонту у орендованому нами приміщенні. Чи потрібно наказ від власника про визначення ремонту поточним?

EVGENIY 10:36
Світлана, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... orendarya/

Світлана 10:37
EVGENIY, дякую

Маринка 10:43
Доброго дня!Чи вилучати з рядка 2010 «Бюджетні асигнування» ф. № 2-дс суму поточних витрат за КЕКВ 2210, які використали на придбання МНМА? Чи показувати в 2ДС у витратах безоплатно передані запаси іншій установі? Робила звіт вперше, тепер беруть сумніви в правильності.

EVGENIY 10:44
Маринка, да якщо купуєте ІНМА то можна при отриманні асигнуваннь робити проводку 2313 5411 і як бачите тут взагалі не має 7011 і нічого вилучати

EVGENIY 10:45
Маринка, яку саме передачу маєте на увазі внутрівідомчу чи ні?

EVGENIY 10:46
Маринка, і 1дс і 2дс повінстю будується на рахунках бухобліку що ви по ним провели те і показуйте якщо по 8013 зробили проводку то це витрати і їх треба показати в 2дс

EVGENIY 10:47
ось так будується звіт 2дс із бухзобліку https://bit.ly/3aBTyOh

Маринка 10:57
EVGENIY, відділ культури селищної ради передав запаси відділу ЖКГ селищної ради, як правильно провести і відобразити у звітності?

EVGENIY 11:00
Маринка, якщо у вас один головний розпоряник то чому він не дав кошти відділу жкх щоб він сам купив собі запаси?

EVGENIY 11:02
Маринка, які проводки ви зробили? Якщо ви вважаєте що це внутрівідомча передача то там одні проводки якщо це не внутрівідомча то інші, я не знаю що це у вас

Марія 11:06
Доброго дня! Таке питання. Відправляю в казну ПІ по спецфонду, СДО відхиляє. Казна говорить, що треба десь замінити 1 на 4. Не можу зрозуміти де міняти? Якщо у програмі MeregaM,то де саме. Якщо хтось стикався, підкажіть, будь ласка, де потрібно виправити...

EVGENIY 11:09
Марія, довідник рахунків і там є код коштів

Марія 11:13
EVGENIY, Справа в тому, що по довіднику 4 - це бюджет розвитку, а у нас спецфонд, і стоїть код 7. Все одно виправляти на 4?

EVGENIY 11:13
Марія, я ж не знаю що вам треба, якщо казна сказала виправити на 4 то мабуть же у вас видатки по бюджету розвитку інакше нафіга їм код коштів 4

EVGENIY 11:14
Марія, бюджет розвитку якщо що то це спецфонд ))) Спецфодни ще 2 і 3 є

Марія 11:15
EVGENIY, Вот і я не розумію (((( дякую, зараз так спробую, може пройде.

Маринка 11:15
EVGENIY, засновник один-селищна рада,фінансування з бюджету сільської ради, але установи окремі юридичні особи, то внутрівідомча чи ні?Проводку зробила 5111-1513

EVGENIY 11:17
Маринка, внутрівідомча це передача від установи вищого рівня установі нищого рівня, тому вас якась благодійна допомога виходить, і як би я був перевіряючим то запитав що це у вас відбувається відділ культури купує для відділу жкг запаси, вони що самі не можуть собі купити?

EVGENIY 11:19
Маринка, проводка 5111 1513 такої не буває, якщо ви відділ культури то вам треба робити дт 8013 (або 8511) кт 1515

EVGENIY 11:19
і як бачите в проводці є 8013 і це витрати які потрібно показати в 2дс

Маринка 11:25
EVGENIY, дякую,як все складно.

EVGENIY 11:32
Маринка, ви так і не зізнались що це за передача така, чому сільрада дала гроші вам а не відділу жкг щоб вони купили запаси, натомість дали вам ви купили і передаєте в жкг, що це за оборутки такі?

Маринка 11:44
EVGENIY, є акт передачі, затверджений головою, рішення сесії, а подробиці мені повідмлять видно не вважають за потрібне

EVGENIY 11:47
Маринка, ну якщо ви відділ культури для вас явно це витрати, а як це покаже в себе відділ жкг то вже їх проблеми, їм теоретично потрібна довідка в натуральній формі

Ир 11:48
Марія, коли набираете довідку.СФ необхідно поставити кавичку. і в казні вийде 4

Маринка 11:50
EVGENIY, велике спасибі, що поговорили зі мною.

EVGENIY 11:52
Ир, ого це що за новшество таке? Про яку довідку мова?

Ир 11:55
З нового року. кавичка ставиться напротив уточнення Бюджету розвитку.

Ир 11:56
Якщо довідка уточнює ббюджет розвитку (ознака для казначейства -4) то необхідно ставити необхідлну ознаку *

EVGENIY 11:58
Ир, про яку довідку ви пишите?

EVGENIY 12:01
Ир, вище користувач питала про платіжну інструкцію, але тепер мені цікаво що за довідка така у вас

Іван 12:16
Доброго дня, підкажіть яким документом унормована така річ як десятковий роздільник

Іван 12:17
де істина кома чи крапка?

Іван 12:23
розділовий знак який відділяє гривні від копійок

Людмила 12:30
Добрий день, колеги!!!! Підкажіть будь-ласка, хтось підписує електронним ключем казначейства звіти в електронному кабінеті платника податку? Якщо так, то підкажіть як це зробити? Дякую!

Оксана Т 12:50
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, в Медок сьогодні звіти на статистику хтось відправляв?

Лілія 12:53
Людмила, у нас не пускає токеном Казначейства зайти в кабінет платника. Якась помилка, заходимо ЕПЦ ДПС

ОК сана 13:18
Всім Доброго дня.

ОК сана 13:23
Підкажіть бух проведення переданих мені від головного розпорядника мат цінностей 1512 згідно Акта приймання-пеедачі . Будь ласка.

******* 13:29
В СДО можете зайти?

Ірина 13:37
ОК сана, 1512/5111

*-* 13:51
*******, пише помилку в сервері

EVGENIY 13:55
Ірина, що це за проводка така у вас? Де ви її взяли?

EVGENIY 13:56
ОК сана, 1512 6611

EVGENIY 13:56
Ірина, 5111 це внесений капітал він не має відношення до запасів взагалі

Людмила 13:58
Дякую

EVGENIY 14:01
Іван, https://buhgalter.com.ua/news/buhgalter ... ez-tochku/

Оля 14:18
СДО запрацювало

ОК сана 15:07
EVGENIY, Дякую, а підкажіть, будь ласка ще, у якому мемор ордері відобразиться ця передача 1512 від головного розпорядника

Бухгалтер 15:11
Добрий день! Підскажіть , будь ласка, працівник помер в кінці минулого місяця, наказ про виключення зі списку та нарахування компенсації буде у серпні місяці. Чи потрібно нараховувати ЄСВ на цю суму? Дякую

EVGENIY 15:14
ОК сана, https://buhgalter.com.ua/articles/buhga ... peredachu/

Маша 15:15
в СДО докумети відправляються??

ОК сана 15:15
EVGENIY, Д Я К У Ю.

Наталія 15:16
Бухгалтер, так, треба

Бухгалтер 15:21
Наталія, дякую

ОК сана 15:31
Чи можна кухонний інвентар (ложка, каструля,миски, ножі...) обліковувати на 1812. чи це, все-ж таки має бути 1113?

EVGENIY 15:36
ОК сана, https://i.imgur.com/ftXGvj8.png

EVGENIY 15:36
ОК сана, ложка на 1113 це круто, хібо що вона золота

ОК сана 15:38
EVGENIY, А хотілося-б.

EVGENIY 15:40
ОК сана, хотілось би що ложки були на 1113: і щоб на них на кожну ставити інвентарний номер?

EVGENIY 15:42
хтось бачив в їдальнях на ложках або виделках інвентарні номери?

Лілія 15:43
EVGENIY, а може то якісь супер ресторанні фірмові дорогі ножі ?

EVGENIY 15:44
Лілія, ну якщо так то да, тоді їх і не на 1113 а н 10 треба і знос двадцять років рахувати і потім ще ремонти проводити капітальні )))

EVGENIY 15:45
здається я тільки що вигадав нову схем для корупціонерів

Юлька 15:47
працівник усиновлює дитину. На даний час має статус опікуна. Чекають суд, щоб усиновити. Чи є якась оплачувана відпустка опікунам? (крім щорічки звичайно))

EVGENIY 15:47
Юлька, пошукайте https://buhgalter.com.ua/dovidnik/normi ... vidpustok/

Юлька 15:48
EVGENIY, ого! супер, дякую!!!!!

EVGENIY 15:55
Юлька, сам в шоці скільки є відпусток різних

Юлька 16:13
EVGENIY, я взагалі про статтю . Добре попрацювали))) зручно читати. Бо закон я вже кілька разів перечитувала...

EVGENIY 16:21
Юлька, дякую я старався ))

Христина 16:28
Якщо директор оплатить за певні послуги від імені закладу (зі свого рахунку). Сума невелика, треба терміново . Договір і акт складені на заклад як на замовника. То нічого?

Галя 16:34
EVGENIY, поділіться інформацією про порядок оформлення і оплати коли пед. працівник на курсах підвищення кваліфікації

EVGENIY 16:37
Галя, педагоги то окрема каста в зарплатах і відрядженнях у них все ні як у всіх https://buhgalter.com.ua/articles/kadro ... ikladacha/

EVGENIY 16:39
Христина, та тут дивлячись яка послуга, воно по різному може скластися

Галя 16:39
якщо на курси ходять на місці то добових і проїзду не треба , вірно?

EVGENIY 16:40
Галя, почитайте статтю там є посилання на нормативні акти, я всіх цих педонюансів не знаю мені теж треба читати

Галя 16:40
EVGENIY, Дякую!

NeProzorro 16:51
Христина, такого директора як ваш треба на дошку пошани. Це ж економія бюджетних коштів.

Лілія 16:53
Христина, щоб не довелося робити надходження в натуральній формі :) а там такого клопоту

Відповісти

Повернутись до “Архів чату buhgalter.com.ua”