UA | RU

Держпраці про штрафи за порушення строків виплати працівникам зарплати

Абзацом третім частини другої статті 265 Кодексу законів про працю України (далі - КЗпП України) передбачено,

що юридичні та фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю, несуть відповідальність за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі - у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення. 

При порушенні строків виплати працівникам заробітної плати чи інших виплат, передбачених законодавством про працю, терміном менше одного місяця, застосовується відповідальність, передбачена абзацом восьмим частини другої статті 265 КЗпП України. 

Абзацами третім та восьмим частини другої статті 265 КЗпП України не передбачено застосування відповідальності у вигляду штрафу за кожного працівника, відносно якого виявлено порушення.

Лист Держпраці від 21.08.2017 р. N 8692/3/4.3-ДП-17

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Вадим
17.10.2017
Цікаво, а який день вважається днем виплати заробітної плати, день коли ПД занасені в казну на проплату чи день коли банк фактично перерахував кошти працівнику ?
Наташа Вадим
18.10.2017
Колеги щойно пережили перевірку фінінспекції і відповідь на Ваше питання: Дата фактичного зарахування коштів на КАРТКУ працівника.
Тетяна Наташа
19.10.2017
Нормально! І нічо, шо гроші трохи заплутаним шляхом топають на ту картку?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі