UA | RU

Павло Розенко доручив негайно реагувати на скарги щодо невиконання рішень Уряду про підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн

У кожній області повинна бути створена міжвідомча робоча група для моніторингу ситуації із виконання рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до 3200 грн та миттєвого реагування на скарги громадян щодо порушення керівниками підприємств їхніх трудових прав. Про це сьогодні, 10 січня, під час засідання Міжвідомчої робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, сказав Віце-прем’єр-міністр України, голова Міжвідомчої робочої групи Павло Розенко.

«Перед нами стоїть абсолютно чітке завдання – щоб рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн було виконане в повному обсязі. При цьому не можна допустити жодних маніпуляцій, насамперед керівників бюджетних установ, щодо переведення людей на неповний робочий день чи, не дай Боже, скорочення. Адже кошти, необхідні на фінансування бюджетної сфери, в повному обсязі закладені в Державному бюджеті на 2017 рік», - сказав він.

Павло Розенко звернувся до представників організацій профспілок та роботодавців спільно з Урядом забезпечити виконання відповідного рішення і в недержавному секторі економіки. «У недержавному секторі ми маємо спільно з профспілками і роботодавцями взяти під контроль ситуацію. Мінімальна заробітна плата працівника не може бути нижчою за 3200 грн по кожному підприємству», - наголосив він.

Павло Розенко доручив сформувати аналогічні урядовій міжвідомчі робочі групи у кожній області. «Аналогічні міжвідомчі робочі групи повинні бути створені на рівні кожної області. Робочу групу має очолити людина за посадою не нижче рівня заступника глави ОДА. Представники освіти, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери, територіальних підрозділів Пенсійного фонду, податкової, Державної служби праці мають бути туди обов’язково включені», - зазначив він.

За словами Віце-прем’єр-міністра, метою цих обласних робочих груп є  миттєве реагування на будь-які скарги щодо керівників підприємств, які не виконують рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати. «Де не виконується це правило, де хтось хоче маніпулювати, переводить людей на неповні ставки, ми будемо мати інформацію і на цю інформацію буде жорстка реакція. Кожен факт, кожна скарга має бути перевірена», - наголосив Павло Розенко.

Він також акцентував увагу на необхідності посилення роз’яснювальної роботи на місцях – на обласному і районному рівнях. «Потрібно зрештою до всіх донести філософію цивілізованого світу – податки люди повинні платити для свого ж майбутнього. Не сплативши сьогодні податки, не сплативши ЄСВ, людина позбавляє себе права на пенсію», - додав Павло Розенко.

ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (10)
ААА
11.01.2017
Долар уже по 29 грн., а вони ще кричать про 3200, з яких на руки буде по 2544 грн!!! Та й тих ще ніхто не отримав! А те що по 13 ранг всі будуть отримувати однакову з/п, то пан міністр промовчав!
катарина
11.01.2017
А навішо пану міністру говорити про уравніловку,а тещо будуть скорочувати людей на робочих місцях,про це і мови нейде. а в нас уже іде підготовка.
Пітекантроп
11.01.2017
Дамо гідну зарплату! По 100 $ кожному! Бу-га-га! Незабаром літр 95-го буде 1$. ЗП=100 л. бензину. Пакращення.
Держслужбовець
11.01.2017
Слухайте, мені іноді здається що в мене їде криша. Ну хіба ці "реформатори", а це вже сам віце-прем’єр-міністр, можуть молоти таку фігню. Якщо постанови прийняті урядом самі вимагають обов`язкових маніпуляцій і зрівнялівку тих, хто й так отримував небагато. Як можна так брехати в обличчя людям????
оксана
11.01.2017
Принимайте жалобу. Мне , чтобы по спец фонду выплатить зп в декабре нужно было 89 тыс. сейчас-116. я учебное заведение. Спец фонд наполняю - платой за обучение, общежитием..Что повышать с 01.01.2017 года? Плату за бучения могу только на официальный индекс инфляции, общежитие для студентов ограничено и привязано к стипендии. Ну вот, пан Розенко, реагуйте!
Оксана
11.01.2017
А собі підняли знову і не в межах 3200,і не на рівні з тех.персоналом. Чому собі Розенко не зробив зплату на рівні з тех.працівницею? І кошти собі нашли на підняття, а нам "дифференіацію" зробіть щоб не було зрівняловки в межах фонду.Головний бухгалтер прирівнюється до "некваліфікованого працівника" в якій країні таке є не "ту страну назвали Гондурасом"!!Сміються з нас і все......
Коля
12.01.2017
Багато осіб непенсійного віку взагалі не мають ні зарплат, ні пенсій ,-- звільнені з роботи у зв"язку з "ліквідаціями" державних установ , тобто з ініціативи держави, по незалежним від працівників причинам позбавлені засобів існування, тому вимушені жити на утриманні своїх сімей. ----------------------------------------------------------------------------- І як же їм тепер не порадіти за працюючих пенсіонерів, які будуть тепер отримувати підвищені зарплати і пенсії.
ЕЛЕНА
13.01.2017
Прошу телефон группы "миттєвого реагування" в г. Кривой Рог (Металлургический район) для наказания лжеработодателя , который вообще не желает оформлять работника.
Галина
14.01.2017
Рада идиотов вместе с Гройсманом. Эмоции и только эмоции. Чтоб эти идиоты пожили на 3200...
Юрій
27.01.2017
29.12.2017 в лікарні скоротили ліжка, "лишніх" більше 40 чоловік. Як можна скоротити працівників??? в деяких відділеннях скоротилися пости на 0,5 і 0,25 ставки. Як правильно перевести людей на 0,5 оскільки погрожують штрафами за перевод на 0,5????? Як їх правильно перевести??????
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі