UA | RU

Співробітники Міносвіти на службі повинні використовувати тільки українську мову

Міністерство освіти і науки України зобов'язало своїх співробітників використовувати тільки українську мову при виконанні службових обов'язків.

"У відповідь на скарги по окремих випадках спілкування російською мовою працівниками Міністерства освіти і науки України під час виконання службових обов'язків - видали відповідний наказ. Працівники міністерства повинні обов'язково використовувати державну мову при виконанні своїх посадових обов'язків", - написав заступник міністра освіти і науки - керівник апарату Роман Греба на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook в середу.

Згідно з наказом, який Р.Греба опублікував на своїй сторінці, при виконанні своїх службових обов'язків працівники Міносвіти повинні використовувати виключно українську мову, як в самому міністерстві, так і в регіонах при спілкуванні з громадянами України.

Співробітники Міносвіти на службі повинні використовувати тільки українську мову

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Оксана
29.09.2016
Лучше бы издали наказ' чтобы Ирина Анатолиевна вовремя довидкы и штатные рассписания рассматривала. И не мариновала бы бухгатеров у себя в "предбаннике" целыми днями! Евроинтегранты!!
Коля
30.09.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у декілька разів перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат : подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , не забуваючи в першу чергу, себе.
Оксана Коля
30.09.2016
Молодец' глав бух. Завидую
Ірина
02.10.2016
Хотілося, щоб не тільки працівники освіти використовували українську мову, але і інші державні службовці, а саме податківці, В м. Харків, ні початкових, ні у дошкільних ніу вищій школі, університетах, а також у податкових інспекціях всіх без винятку і в областній також не чути українську мову. Вони ж є державні службовці, а держава наша україна. Доречі при Ющенко, на українську мову були перекладені усі навчальні матеріали і освітяни, як виявилось, непогано володіюти українською мовою, чому вживати її при нинішній владі зовсям перестали незразуміло. Дорочі працівники ФАКТОРУ теж забули, що вони мешкають у Державі Україна.
Харків'янка Ірина
03.10.2016
Милочка, Вы прежде научитесь название нашего государства с большой буквы писать, а уж после будете нас, Харьковчан, учить Родину любить!
Игорь Ірина
03.10.2016
В держустановах вже давно потрібно впровадити використання вийнятково української мови. Певні кроки вже робляться. Зокрема на талебаченні спостерігається популяризація рідної мови. Через років так 5, будемо мати значні успіхи, впевнений.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі