Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.06.18
16725 26
Друкувати
Обране

Уряд ухвалив Стратегію модернізації системи бухобліку та фінзвітності в держсекторі до 2025 року

Сьогодні Уряд ухвалив Проект розпорядження «Про схвалення Стратегії модернізації системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі на період до 2025 року».


У чому суть?

Для підвищення якості, повноти та достовірності даних фінансової звітності, на основі яких приймаються управлінські рішення у сфері державних фінансів, Мінфін напрацював Стратегію модернізації системи бухобліку та фінзвітності в держсекторі до 2025 року.

Зокрема, передбачається:
- створення та впровадження інформаційно-аналітичної системи ведення бухгалтерського обліку та складення фінансової звітності суб’єктами державного сектору,
- систематизація облікових процесів,
- покращення формування організаційної структури бухгалтерських служб,
- удосконалення системи підготовки та перепідготовки профільних спеціалістів.

"Стратегія модернізації системи бухобліку та фінзвітності є надзвичайно важливим елементом для якісної, повної та достовірної інформації від 73 800 розпорядників і одержувачів бюджетних коштів на державному і місцевих рівнях. Переконана, що нам вдасться провести її комплексну імплементацію. Переваги складання і подання звітності в електронному вигляді навіть нема потреби перераховувати. Ми плануємо створити до 2025 року єдиний інформаційний простір в бухобліку. Це важливо насамперед для покращення управління держфінансами, стратегічного бюджетного планування, а також системи контролю за виконанням бюджету.", - зазначила в.о. Міністра фінансів О. Маркарова.

Що це дає? 

Комплексна імплементація Стратегії дозволить створити до 2025 року єдиний інформаційний простір в бухобліку, який стане надійним підґрунтям подальшого удосконалення управління:
- держфінансами, 
- стратегічним бюджетним плануванням на середньостроковий та довгостроковий періоди,
- системою контролю за процесом виконання бюджету.

Довідково:

Що вже зроблено станом на сьогодні:
Мінфін затвердив 20 національних положень (стандартів) бухобліку в держсекторі, які відповідають міжнародним стандартам. Це надає можливість відображати в бухобліку господарські операції з урахуванням економічної складової доцільності і ефективності діяльності суб’єкта;

Мінфін затвердив план рахунків для забезпечення єдиного підходу у відображенні господарських операцій в держсекторі;

Запроваджено нові форми фінзвітності та порядок їх заповнення. Це дозволяє розкривати інформацію про результати діяльності суб’єкта держсектору та вплив окремих показників на формування фінрезультату;

Крім цього, затверджено типове положення про бухгалтерську службу бюджетної установи для окреслення завдань, повноважень та відповідальності бухгалтерів;

Здійснено перехід бюджетних установ на ведення бухобліку за методом нарахування, що забезпечило відображення всіх узятих такими установами зобов’язань;

Також запроваджено інформаційно-аналітичну систему «Є-Казна». Це дає змогу в режимі реального часу відслідковувати стан рахунків, здійснювати превентивний контроль витрат та їх цільове призначення, а також приймати в оперативному порядку фінзвітність.

Завантажити презентацію

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(26)
Тетяна
21.06.2018
Краще б ви в танчиках стратегії придумували
олена
21.06.2018
краще б ви подумали як привести у відповідність зарплату бухгалтерів
Оксана
21.06.2018
Дуже б не завадило ухвалити та втілити Стратегію гідної оплати праці бухгалтерів, а саме: передбачити надбавку за вислугу років та прирівняти по оплаті праці бухгалтерів (осіб, на яких покладено ведення бухгалтерського обліку) до оплати праці головного бухгалтера.
фіва Оксана
21.06.2018
Ну, тоді треба щоб у бухгалтерів і відповідальність була б така як і у головбуха! Або ж, пані Оксано, переходьте на посаду головбуха і Ваші мрії втіляться вже зараз.
Ірина фіва
26.06.2018
фіва,ти не поняла, в установах працює один бухгалтер,який і бухгалтер і кадровик, і юрист і в останні часи ком"ютерщик, по совместительству(бесплатно) може виконувати функції прибиральниці,але він не має права називатись головним,тому що в нього в подчинении немає працівника,тобто працює за всю вищеназвану команду, але не дай боже назвати головним бухгалтером,бо Закон не дозволяє,тільки рядовий бухгалтер.
Оксана фіва
21.06.2018
Справа тут не в бухгалтерах бухгалтерського відділу, а в бухгалтерах, які одні в установі. Це бухгалтери, які згідно законодавства не можуть бути головними, так як немає підпорядкованих осіб. А фактично такі бухгалтери роблять всю бухгалтерську роботу і фактично несуть відповідальність як в головного бухгалтера.
фіва Оксана
22.06.2018
А що, таке буває? Я тривалий час працювала головбухом, але підлеглих осіб у мене не було (не держ.служба), до того часу поки у нашій установі не збільшилась загальна чисельність і було створено відділ бухобліку..
Оксана фіва
22.06.2018

Мінфін роз'яснив: законодавство не передбачає такої форми організації бухобліку на підприємстві, як введення до його штату посади головного бухгалтера без створення бухгалтерської служби.

Такий самий висновок озвучили й спеціалісти Мінсоцполітики у своєму листі від 13.11.17 р. № 21929/0/2-17/13: до штатного розпису підприємства можна вводити посаду головбуха лише в разі створення відповідного структурного підрозділу(відділу, сектора тощо). Тож обережним підприємствам, які, приміром, «ліквідували» посади бухгалтерів і в них працює лише головбух, доведеться виходити із цього положення.

Лист Мінфіну України від 30.06.17 р. № 35210-07-10/17419

фіва Оксана
22.06.2018
Співчуваю ...
Зяма
21.06.2018
ПрожЭкты, прожЭкты, прожЭкты... Заколебали своими реформами и покращеннями! Лучше б думали чем бюджет наполнить - почти все предприятия стоят, а предприниматели массово переводят свой бизнес в другие страны.
Вадим
21.06.2018
Стратеги, а хто ваші стратегії буде реалізовувати, бухгалтери масово тікають з бюджетних установ невитримуючи постійних покращень і модернізацій та зарлату на рівні технічок.
Марта Вадим
21.06.2018
От100%!!!
Вікторія
21.06.2018
-"покращення формування організаційної структури бухгалтерських служб" - правильно, покласти роботів (по 1 млн.кожний), а програмі для нього прописати не просити підвищити зарплату, не жалітися.........і питання вирішується


Анатолій Вікторія
26.06.2018
Робот тута згорить зразу як тільки взнає що обленерго йому світло відключить без передоплати, а казна не дозволить робити передоплату)))
Іра
21.06.2018
Ніхто не чув чм піднімуть оклади держслужбовцям з 01.07.2018?
Петро мальдівський Іра
21.06.2018
В нас кажуть, що на підвищення окладів не чекайте.
7777 Іра
21.06.2018
ДОСТАТНЬО! Скільки можна піднімати.
Світлана
21.06.2018
Стратегії - це все добре.Але тут ще одне питання. На чому працювати? Бухгалтерські програми ПАРУС, потім Афіна, 1С бухгалтерія попали під заборону.
Ведуться закулісні ігри по просуванню "своїх" продуктів, а бухгалтерам ламай голову на чому працювати, де взяти серед бюджетного року кошти на придбання нових програм, навчання і т.п.
Олена Світлана
22.06.2018
Ви ще про програми якісь говорите, а все робити вручну, а закуповувати папір, заправляти картриджі, ремонтувати комп'ютерну техніку, їздити у відрядження, купувати флешки для ключів щоб працювати в системі "Казна" за власні кошти... Ось так ми працюємо!!!
Ігор Олена
31.08.2018
В мене встає запитання? А чого Ви за свій кошт то робите?
Марта Світлана
21.06.2018
Цена така дрiбничка на тлi натхненного реформаторства)))
Анатолій
26.06.2018
Яка може буде достовірність))) коли дебіторку не показуй, кредиторку не показуй, зарплату за 2 тижні до подання табеля нарахуй. Вже як і в нормальних конторах веду дві бухгалтерії.)))
Олег Анатолій
27.06.2018
Керовникам безграмотним головне щоб звіти були гарні, людина може за тиждень померти, а йому зарплата вже нарахована до кінця місяця.
Ірина
26.06.2018
Вже така тоска навалює від усіх реформ, ну в радянські времена і реформ не було і нічого в бухгалтерії не мінялось десятиріччями,але якось справлялись підприємства ,наращували потужності,в космос Україна запускала кораблі,наука,вчені,все було прогресивне,впереди планети всей були.Ну нащо постійно реформувати бухгалтерський облік, ну це ж просто процес відображення проведених господарських операцій?? Ну навіщо його робить недосяжним для основної маси бухгалтерських працівників?7Ну що від цього змінюється!!!
Олег
27.06.2018
27 років постійних "реформ", результат усіх цих реформ, держава банкрот.
ЛЄНА
02.07.2018
Друзі, посміхніться! Стільки негативу! Треба озирнутися навколо, піти у довгоочікувану відпустку, повернутися з новими силами - і за працю! І ще: БУВАЄ І ГІРШЕ. Любіть свою роботу - і вона не буде такою сумною, як тутішні коментарі.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн