Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
1419 0
Друкувати
Обране

Актуально з форуму: використовуємо освітню субвенцію правильно!

Чи можна фінансувати видатки на підвіз учнів з освітньої субвенції?


З цього приводу слід керуватись Порядком та умовами надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, завтерджених постановою КМУ від 14.01.2015 р. № 6.

Так, згідно з п.3 цього Порядку, субвенція спрямовується на оплату поточних видатків. При цьому, як визначно у п. 6 Порядку, не допускається спрямування субвенції на:

— закупівлю товарів, робіт і послуг, які безпосередньо не пов'язані з оплатою поточних видатків;

— оплату посередницьких послуг;

— здійснення заходів, метою яких є отримання прибутку.

Виходячи з цього вважаємо, що витрачати кошти субвенції на підвіз учнів можливо, адже це поточні видатки установи освіти.

Відповідь з Форуму для працівників бюджетної сфери

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд