UA | RU

АМУ: в бюджетних закладах вже сьогодні відсутні кошти на оплату праці, комунальних послуг та енергоносіїв

АМУ заявляє, що в бюджетних закладах вже сьогодні відсутні кошти на оплату праці, комунальних послуг та енергоносіїв у листопаді-грудні 2014 року, передбачене Держбюджетом на 2014 рік фінансування делегованих органам місцевого самоврядування повноважень держави покриває лише 82,2% від реальної потреби.


Так, фінансування делегованих органам місцевого самоврядування повноважень держави, передбачене Державним бюджетом на 2014 рік, забезпечено лише на 82,2% від їх реальної потреби. Вже сьогодні в місцевих бюджетах відсутні кошти на оплату праці, комунальних послуг та енергоносіїв закладами бюджетної сфери у листопаді-грудні 2014 року.

Аналогічні ситуації із забезпеченням делегованих повноважень складалися в 2012-2013 роках. Однак тоді для вирішення зазначених проблем Урядом було спрямовано до місцевих бюджетів понад 10 млрд. грн. додаткових трансфертів. У цьому ж році, незважаючи на численні звернення Асоціації до органів державної влади, проблема залишається невирішеною. Зокрема, порушені 18 вересня учасниками Х Українського муніципального форуму питання щодо необхідності належного бюджетного забезпечення територіальних громад у завершальний період 2014 року проігноровані Верховною Радою VІІ скликання.

Враховуючи нагальну гостроту проблеми недофінансування бюджетних галузей, що мають виключно важливе соціальне значення, АМУ наголошує, що необхідно терміново внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» щодо виділення з Державного бюджету місцевим бюджетам додаткової дотації в обсязі 4 млрд. грн. на оплату праці, комунальних послуг та енергоносіїв закладів бюджетної сфери.

Асоціація міст України направила Звернення до народних депутатів України VІІІ скликання і сподівається на найшвидший розгляд та прийняття відповідних рішень.

За матеріалами АМУ

 

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі