Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.05.15
6268 5
Друкувати
Обране

Державна казначейська служба України запускає систему «Клієнт Казначейства — Казначейство» в усіх областях

Головні управління Державної казначейської служби України у Волинській, Житомирській, Запорізькій, Київській, Миколаївській та Рівненській областях спільно з представниками Центрального апарату Державної казначейської служби України успішно провели синхронізацію баз ПТК «Е-Казна» з базою Сorp2 (СДО) Центрального апарату Державної казначейської служби України і забезпечили адміністрування ПТК «Клієнт Казначейства-Казначейство» з обласного рівня.

 

Ці головні управління  Державної казначейської служби України тепер на своєму рівні оперативно забезпечують надання/скасування доступу новим клієнтам до ПТК «Клієнт Казначейства - Казначейство» відповідно до поданих заявок на підключення користувачів до системи дистанційного обслуговування.

Синхронізацію робочих баз решти головних управлінь Державної казначейської служби України буде здійснено до кінця травня поточного року.

Це надасть змогу забезпечити підключення клієнтів до системи дистанційного обслуговування усіма територіальними органами Державної казначейської служби України на всій території України без обмежень.

Просимо розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів звернути увагу на те, що з початку червня поточного року на всій території України буде забезпечено безперебійне підключення до системи дистанційного обслуговування та прийняти активну участь у підключенні до системи дистанційного обслуговування.

http://treasury.gov.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
shevgota
02.06.2015
Всего-то удовольствие 3000 грн за 3 ключа за возможность брать выписки и отправлять платежки. А в казначейство с юрами и финами бегать каждый день. Как-то кусается...
Євген
03.06.2015
shevgota, ну так в планах ДКСУ стоит что фин и юр будете слать сканы с цифровой подписью, покрайней мере анонсировалось такое в самом начале внедрения. хотя и не понятен механизм, но... :)
Оля
24.11.2017
Сьогодні відправила СДО...і юридичні і фінансові і платіжні..) і нікуди не бігала...все можна сканувати! от тільки нульовки...не знаєм як ще...(
Світлана
14.12.2017
у мене таке питання. Як роздрукувати собі до м/о підтвердні документи? щось порилась в інструкції користувача, чи то не помітила...
Тетяна
12.12.2018
Чому вилітає барс скріптор?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі