Інформація по темі "" | Публікації по тегу
23.06.21
16125 3
Друкувати
Обране

До Порядків казначейського обслуговування бюджетів внесено зміни

 Зміни до казначейського обслуговування місцевих бюджетів

1. Зокрема, по усьому тексту Порядку казначейського обслуговування місцевих

бюджетів прибрано згадку про код ТПКВКМБ. Натомість замість нього фігурує абревіатура "КПКВК" (код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів).

2. Для місцевих фінорганів встановлено строк, протягом якого вони повинні довести до головних розпорядників витяги із затвердженого розпису місцевих бюджетів - протягом трьох робочих днів.

Таки витяги є підставою для затвердження кошторисів, планів асигнувань загального фонду місцевих бюджетів (за винятком надання кредитів з держбюджету), планів надання кредитів із загального фонду місцевих бюджетів, планів спецфонду місцевих бюджетів (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) розпорядниками бюджетних коштів та планів використання бюджетних коштів одержувачами бюджетних коштів.

3. У зв’язку із  запровадженням з 01.01.2021 р. єдиного рахунку для сплати податків і зборів та ЄСВ (будь-які платники податків (зборів) можуть, а не зобов’язані використовувати єдиний рахунок) уточнено, що під час подання документів на отримання заробітної плати та прирівняних до неї платежів разом з визначеними Порядком казначейського обслуговування місцевих бюджетів документами розпорядники бюджетних коштів (одержувачі бюджетних коштів) повинні подавати платіжні доручення на перерахування (сплату), в тому числі на єдиний рахунок, утримань із заробітної плати працівників та нарахувань на фонд оплати праці або документи, що підтверджують їх фактичну сплату.

4. Підкориговано та уточнено одну з підстав, коли орган Казначейства не приймає до виконання платіжне доручення.

Зокрема, тепер платіжне доручення не приймається до виконання у разі:

  • відміни процедури закупівлі / спрощеної закупівлі;
  • набрання законної сили рішенням суду про визнання результатів процедури закупівлі / спрощеної закупівлі недійсною та/або договору про закупівлю нікчемним;
  • оскарження відповідно до ст. 18 Закону "Про публічні закупівлі" на період призупинення процедури закупівлі;
  • наявності відповідного рішення органу оскарження відповідно до ст. 18 Закону "Про публічні закупівлі".

5. Встановлено, що у 2021 році залишки коштів (у тому числі боргові зобов'язання), що склалися на кінець бюджетного року на рахунках місцевих бюджетів ліквідованих районів і розформованих територіальних громад, перераховуються до місцевих бюджетів новоутворених районів і сформованих територіальних громад та відображаються в розділі IV "Фінансування" Звіту про виконання місцевих бюджетів та Звіті про надання та використання місцевими бюджетами дотацій та субвенцій, отриманих з держбюджету як залишки коштів (у тому числі боргові зобов'язання) місцевих бюджетів новоутворених районів і сформованих територіальних громад на початок бюджетного періоду.

6. В усіх додатках до Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів слова "(ініціали, прізвище)" замінено словами "(Власне ім'я, ПРІЗВИЩЕ)". 

Зміни до казначейського обслуговування держбюджету 

 1. Уточнено, що після внесення змін до Єдиного реєстру в частині відповідної інформації про розпорядника (одержувача) бюджетних коштів, яка використовується під час складання мережі, орган Казначейства формує протокол розбіжностей даних мережі та Єдиного реєстру, на підставі якого головний розпорядник (розпорядник нижчого рівня) складає та протягом трьох робочих днів подає до органу Казначейства реєстр змін до мережі.

2. Так само як і в Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, для держбюджету поширено порядок подання документів на отримання зарплати до органу Казначейства і на випадок, коли використовують єдиний рахунок для сплати утримань і нарахувань на зарплату. При отриманні зарплати разом із платіжним дорученням можна подавати документи, що підтверджують фактичну сплату утримань і нарахувань на зарплату.

3. Ну і наостанок: у формах документів, які використовують у процесі казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, у шаблоні підпису необхідно вказувати "Власне ім'я ПРІЗВИЩЕ".

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
Ikar
25.06.2021
Коли набирають чинності?
Світлана Ikar
29.06.2021
набрали чинності 29.06.2021. Опубліковані у Офіційному віснику України № 49
Офіційний вісник України, 2021, N 49 (29.06.2021)Офіційний вісник України, 2021, N 49 (29.06.2021)
EVGENIY Ikar
25.06.2021
ще не опублікували, і хз коли
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі