Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Світлана Замазій
шеф-редактор порталу buhgalter.com.ua
Бюджетна установа отримала рішення суду, відповідно до якого її колишнього працівника слід поновити на роботі як незаконно звільненого. Відповідно до цього рішення суду установа повинна виплатити працівнику середній заробіток за період вимушеного прогулу, компенсацію моральної шкоди та сплатити судовий збір. За яким КЕКВ здійснювати ці виплати?
На сайті Мінфіну оприлюднено проєкт наказу Про затвердження змін до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 02.03.2012 № 309.
Мінфін наказом від 18.01.2024 № 23 оновив та осучаснив норми Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 22.06.2012 № 758, виклавши його в новій редакції.
В умовах воєнного стану значно збільшився обсяг власних надходжень бюджетних установ, отриманих як благодійні внески, гранти та дарунки та надходжень в натуральній формі. У зв’язку з цим Мінфін бажає бачити у бюджетній звітності розпорядників бюджетних коштів інформацію про такі надходження.
НАДС оприлюднило роз’яснення від 15.01.2024 № 177-р/з щодо використання у 2024 році державним службовцем щорічних відпусток за останній відпрацьований робочий рік.
Ми узагальнили інформацію про черговість здійснення платежів та навели її в таблиці нижче. Цю таблицю будемо оновлювати кожного разу після внесення Кабміном чергових змін до Порядку № 590.
Мінфін оприлюднив проєкт свого наказу «Про затвердження Змін до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску». Про це повідомлено на сайті ДПС.
Нещодавно ми повідомляли про те, що Мінінфраструктури наказом від 01.11.2023 № 1011 визнало таким, що втратив чинність, наказ Мінтрансу від 10.02.98 № 43, яким було затверджено норми витрат палива та мастильних матеріалів на автомобільному транспорті.
До Міністерства освіти і науки України останнім часом надходить велика кількість запитань стосовно відповідності освіти, здобутої до 1991 року, до освітнього ступеня, визначеного Законом України «Про вищу освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII. Тож фахівці цього міністерства вирішили прояснити ситуацію та надали відповідні роз’яснення у листі від 27.11.2023 № 1/18669-23.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×