Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.09.16
5909 5
Друкувати
Обране

Голова Уряду представив основні макроекономічні показники проекту бюджету на 2017 рік

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час позачергового засідання Уряду для розгляду проекту Закону про Державний бюджет у четвер представив основні макроекономічні показники бюджету на 2017 рік.


Так, Уряд передбачає збільшення бюджету України у 2017 році до майже 876 млрд грн, що більше показника 2016 року на 16,9%

Крім того, Уряд прогнозує економічне зростання 3% ВВП.                                                                

"Ми розраховуємо на пожвавлення економіки, - зазначив Володимир Гройсман. - Ми бачимо, що економіка нашої країни починає відновлюватися, і наше завдання зробити цей процес незворотнім і пришвидшити економічне зростання. Через економічне зростання зробити все для того, щоб кожен український громадянин відчув, що життя починає змінюватися у його доходах, його статках, і це є важливим пріоритетом".

Структура доходів залишається стандартною. Уряд не передбачає збільшення загальних доходів бюджету за рахунок збільшення ставок податків.

"Ми вважаємо, що нам не треба створювати умов тиску на бізнес, і тому ми не будемо підтримувати підвищення загальнонаціональних податків. Можливо розширювати базу, визначити позиції щодо рент, але що стосується загальнонаціональних податків, ми не підтримуємо питання щодо їх збільшення", - наголосив Голова Уряду.

Дефіцит бюджету на 2017 рік має не перевищувати 3%, і становить 77,5 млрд грн.

Уряд передбачає зростання соціальних стандартів. На 2017 рік Уряд закладає зростання у проекті бюджету на 10,1% - на 1 грудня 2017 року мінімальна зарплата та прожитковий мінімум становитиме 1762грн, порівняно з 1600 грн станом на 1 грудня 2016 року.

Прем’єр-міністр нагадав, що у 2016 році вдалося з 1 травня підвищити стандарти на 5%, а з 1 грудня Уряд збільшив ці показники на 10%.

"Це не є достатньо, але це той крок, який ми могли зробити, і він відповідав реаліям нашої економіки. Дуже важливо, щоб ми спиралися на реальне економічне зростання", - зазначив він.

При цьому Володимир Гройсман зауважив, що Уряд "з задоволенням зробить крок для того, щоб більше передати грошей людям", якщо бачитиме можливості для збільшення соціальних стандартів.

"Завдання нашого Уряду -  забезпечити економічне зростання. Економічне зростання буде формувати ресурси, які ми можемо направляти на зростання соціальних стандартів і підвищення рівня життя людей, а також на модернізацію нашої країни. Настав час ефективного і професійного підходу до формування кошторису країни", - підкреслив Голова Уряду.

Він також зауважив, що Уряд працює над формуванням пропозицій щодо реформування системи пенсійного забезпечення та системи оплати праці в Україні, і найближчим часом їх презентує.

Говорячи про пріоритети, визначені Урядом у проекті бюджету на 2017 рік, Володимир Гройсманназвав зокрема сфери національної оборони і безпеки, реконструкції та будівництва доріг, збереження децентралізації, запровадження масштабної енергоефективності, підтримка аграрного сектору та освіти.

Оборона і безпека держави на 2017 рік. Загальний бюджет на цей напрямок у 2016 році - 114 млрд. У 2017 році бюджет планується збільшення видатків на 14,5 млрд грн до 129 млрд грн.

"Ми маємо більш інтенсивно підтримувати нашу оборону і безпеку, ми маємо більше акумулювати ресурсів, які дадуть нам можливість забезпечити ефективність в оборонній сфері і у сфері безпеки нашої країни", - зазначив Володимир Гройсман.

Розподіл призначень узгоджено на Раді національної безпеки і оборони, повідомив він. Так, видатки на грошове забезпечення військових зростають на 6,9 млрд грн.

"Українське військо має відбутися військом, яке добре забезпечене, яке добре утримується, яке володіє новітніми видами озброєнь. Тому наше завдання - інвестувати в нашу безпеку", - наголосив Прем’єр-міністр.

Дороги. Видатки бюджету заплановані у розмірі 14,2 млрд грн від надходжень акцизного збору в Дорожній фонд, який буде створено як інструмент ефективного управління дорожнім господарством країни. До 1 млрд доларів очікується залучити від міжнародних фінансових організацій.

"Я хочу, щоб українці їздили нормальними, відремонтованими, реконструйованими або побудованими дорогам, - зауважив Володимир Гройсман. - Ми маємо сформувати стратегію розвитку українських доріг. Ми маємо перестати будувати дороги, які ведуть нікуди, ми маємо будувати дороги, які потрібні українським громадянам, українській економіці і будуть підкреслювати наші транзитні логістичні можливості".

Енергоефективність. Уряд пропонує залучити 800 млн коштів бюджету і близько 100 млн євро від міжнародних донорів для створення Фонду енергоефективності. "Фактично, ми можемо розраховувати на 3,5 - 4 млрд грн, які будуть залучені на Фонд енергоефективності", який стане відкритим інструментом використання ресурсів, спрямованих на енергоефективність, зауважив Прем’єр-міністр.

Він наголосив, що Уряд має амбітні цілі відновити власний видобуток українського газу.

"Ми будемо збільшувати власний видобуток газу, і зможемо вийти за 4-5 років на повну енергонезалежність нашої країни. Це значно підвищить нашу енергетичну безпеку і нашу конкурентність на зовнішніх ринках. Ми не будемо за валюту закуповувати за кордоном газ для того, щоби споживати його в Україні", - підкреслив Голова Уряду.

Підтримка АПК. Уряд передбачив 5,5 млрд грн на підтримку сільгосптоваровиробників, наприклад, на модернізацію, придбання малої механізації, українських тракторів, причіпного обладнання задля підвищення продуктивності їхньої праці та конкурентоздатності, повідомив Прем’єр-міністр.

"Маємо підтримати маленькі, невеликі, середні фермерські господарства, які зможуть виробляти більше продукції, робити їїпереробку, освоювати нові технології, - зауважив він. - Великі холдинги потурбуються про себе самі".

Децентралізація. Володимир Гройсман зауважив, що до 2014 року завжди центральна влада все робила для того, щоб концентрувати ресурси в своїх руках. "Жадібність цю владу і задушила - що демократичну, а потім ту, що узурпувала все в країні. Наша позиція є наступна - і за великим рахунком, це те, заради чого я прийшов у центральну владу, - зробити  децентралізацію таким чином, щоби кожна українська громада отримала достатньо фінансових ресурсів, достатньо можливостей і несла повну відповідальність за те, що відбувається на місцях", - підкреслив Голова Уряду.

Зараз потрібно підкріплювати і підвищувати відповідальність місцевих органів влади, зокрема у сфері енергоефективності. Так, Уряд вважає за потрібне передати відповідальність щодо утримання житлово-комунальних послуг, що розповсюджуються на заклади освіти і охорони здоров'я. 15 млрд грнпередбачається у бюджеті "для тих громад, яким це буде робити важко".

"Ми підтримаємо, і тут не буде жодних проблем. Але ми хочемо, щоб ця відповідальність переросла в енергоефективність", - зауважив Прем’єр-міністр.

До 9 млрд грн збільшується розмір державної підтримки у рамках Державного фонду регіонального розвитку. З них 1 млрд грн. буде спрямований на підтримку об’єднаних територіальних громад і 8 млрд грн - на соціально-економічний розвиток територій.

"Три важливих інструментів, які ми направимо реально як інвестицію в розвиток місцевої економіки", - зазначив Володимир Гройсман.

Реформування вугільної галузі. Передбачено 1,8 млрд грн на два напрямки видатків, а не один, як раніше: реструктуризацію шахт і підтримку шахтарів.

"Ми з одного боку будемо робити реструктуризацію, з іншого підтримувати галузь. Але врешті-решт вийдемо на те, що ця галузь буде модернізована, і ми зможемо отримати можливості конкурентності на ринку вугілля", - зазначив ГоловаУряду.

Освіта. Уряд підвищує фінансування освіти на 21,1 млрд.

Також передбачено збільшення заробітної плати педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів у середньому більше ніж на 1400 грн.

Загальний обсяг видатків на стипендії збільшено на 576 млн грн: у 2017 році передбачено 5,816 млрдгрн порівняно з 5,24 млрд грн у 2016 році.

Охорона здоров'я. Уряд планує збільшення фінансування на 8,2 млрд грн порівняно з показниками 2016 року.

Прем’єр-міністр окремо наголосив, що держава має забезпечити постачання ліків. У цьому контексті Уряд пропонує спрямувати 5,9 млрд грн на централізовану закупівлю медикаментів через міжнародні організації і претендувати на кошти Глобального фонду, які дозволять "принаймні наблизитися майже впритул до 100%-виконання програм закупівлі ліків для українців". "Цього ніколи не було з моменту незалежності нашої країни. І ми вважаємо, що ми це зробимо", - наголосив Володимир Гройсман.

Крім того, передбачено зростання у середньому на 20% заробітної плати працівників сфери охорони здоров'я.

Культура. У проекті бюджету Уряд передбачив збільшення видатків на 1 млрд грн.

500 млн грн пропонується спрямувати на розвиток кіноіндустрії  в Україні.

"Не має бути на узбіччі українська культура. Ми маємо забезпечити прорив у культурному середовищі і підтримки культури", - зауважив він.

Окремо буде забезпечено видатки, пов'язані із підготовкою та проведенням пісенного конкурсу "Євробачення".

"Ми зробимо все, щоб наступного року наша унікальна можливість презентувати країну у такий нелегкий для нас час пройшла на високому організаційному рівні", - запевнив Володимир Гройсман.

Також передбачені кошти на ремонтно-реставраційні роботи у Національному історико-меморіальномузаповіднику "Бабин Яр", на облаштування Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні Музею Революції гідності, а також будівництво другої черги Національного музею "Меморіал жертв Голодомору".

Голова Уряду також закликав українців доглядати за об’єктами культурної спадщини: "це наш обов’язок перед невинно вбитими людьми".

Гідне представлення України за кордоном. Уряд передбачає у 2017 році збільшення фінансування української дипломатичної служби  на 1 млрд грн.

"У нас є не лише фронт внутрішньої боротьби із російським агресором. Українська дипломатія має відчути державну підтримку. Ми маємо виводити свою дипломатичну службу на зовсім інший рівень [забезпечення], тому що саме там передова, де відстоюються інтереси України в глобальному світі", - наголосив Прем’єр-міністр.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
02.12.21 До уваги користувачів СДО «Клієнт казначейства - Казначейство», в Казначействі були технічні проблеми Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) повідомляє, що в зв’язку із технічними проблемами з боку постачальника послуг Інтернет-зв’язку Казначейства, на даний час відсутня технічна можливість доступу користувачів до системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство (СДО).
02.12.21 Держбюджет - 2022 прийнято: якою будуть мінімальна зарплата та прожитковий мінімум Прийнято Закон "Про Державний бюджет України на 2022 рік"
26.11.21 До уваги користувачів СДО «Клієнт казначейства – Казначейство» Державна казначейська служба України інформує,
коментарі
(5)
Світлана
19.09.2016
А держслужбовцям кошториси в 2017 році на нову зарплату (тобто майську 2016 року) добавлять чи ні??? Чи так і будемо працювати хто по 4 години на день хто по 6, та не отримувати матеріальну допомогу на оздоровлення?????????7
Дмитро Світлана
19.09.2016
А Ви гляньте проект закону про держаний бюджет на 2017 рік. По ОДА, наприклад, збільшення видатків на оплату плаці заплановано більш ніж двократне.
Дмитрий Дмитро
27.09.2016
Дай бог дай бог!
Manticore
19.09.2016
Минимальный оклад в размере 1,25 мин.зп должен был утвердить Минсоц с Минфином, чего сделано не было. Посему в бюджет 17-го года заложены оклады нынешнего года, без увеличения +, ни для кого не секрет, что 100%-ю потребность никому не утвердили...
Пітекантроп
20.09.2016
16,9 % зростання при інфляції 150%. Так, це покращення.
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.