Нашi сайти:

Гройсман хоче перейти до середньострокового планування бюджету

Гройсман підкреслив, що середньострокове планування дозволить місцевим органам влади швидше приймати місцеві бюджети та розпоряджатися коштами.


Прем'єр зазначив, що бюджет треба планувати терміном на 2-3 роки / УНИАН

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав необхідним перехід від річного планування державного бюджету до середньострокового планування в коридорі 2-3 років.

Про це він сказав під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ. "Нам треба переходити від бюджету на рік на середньостроковий горизонт. Треба планувати на більший горизонт, ніж на рік", - сказав глава уряду.

Він підкреслив, що в уряді такий принцип вже заклали, і тепер завдання місцевої влади також використовувати найперспективніше бачення розвитку регіонів - як з точки зору економічного зростання в цілому, так і за детальнішим показниками. При цьому Гройсман зазначив, що середньострокове планування дозволить місцевим органам влади швидше приймати місцеві бюджети та розпоряджатися засобами.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (5)
Дмитрий
26.09.2016
Мда, але при цьому він не враховує що планувати бюджети на середньострокову преспективу потрібно при стабільній економіці а не при Українській....................................
Оксана
26.09.2016
По логике так и надо. Было проще и нам планировать. Но реальность ......
Маша
27.09.2016
А як бюджетний календарний рік? І перенесення витрат з року на рік не допускається? Чи Гройсман хоч якісь закони не повинен вивчати?
Олена
28.09.2016
А змінювати законодавство три рази на рік, передачу видатків то на міста, то на області - туди сюди. Плюс під децентралізацію зараз все, що завгодно змінюють. ПЦМ взагаллі та вже в Україні запроваджений, чи керівництво держави про це не знає? І на 3 роки розрахований, та й що? Потолочні цифри всі проставляють та й все.
Елена
28.09.2016
Не с нашей экономикой и не с нашей стабильностью такое планирование. Ни фига не получится. Мы по триста раз бюджет уточняем, таскаем деньги постоянно туда-сюда. Сначала научиться надо нашему правительству на год нормально бюджет спланировать, а потом и на больше можно. А то зарплату подняли госслужащим, а что денег надо добавить типа забыли, так о чём говорить тогда можно.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі