Мінфін планує перевести медустанови на самостійне фінансування комунальних послуг

Міністерство фінансів України в рамках обговорення проекту державного бюджету на 2017 рік і для більш ефективного управління майном медичних і освітніх установ комунальної форми власності планує з наступного року передати на фінансування цих установ витрати на комунальні послуги.


Про це повідомляється на сайті Мінфіну з посиланням на підсумки розширеної наради з регіонами щодо бюджетної політики на 2017 рік під головуванням заступника міністра фінансів Сергія Марченка за участю представників департаментів фінансів обласних держадміністрацій, асоціацій органів місцевого самоврядування, Комітету Верховної Ради з питань бюджету та Держказначейства.

Як відзначається в повідомленні, також серед новацій бюджету на 2017 рік - перехід місцевих бюджетів на програмно-цільовий метод бюджетування, що передбачає формування бюджетів, орієнтованих не на наявні ресурси бюджету, а на їх ефективне використання. «Зараз ми працюємо над збалансуванням показників бюджету. Наша мета - отримати реальний і ефективний кошторис країни, яка буде стимулювати економічний розвиток і зростання», - наводяться в повідомленні слова Марченка.

УНІАН Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Ирина
01.09.2016
Не нытьем, так катанием идем к платной медицине и образованию
Оксана Ирина
01.09.2016
Правильно в поговорке -'' не нытьем так плаканьем''. Сама с удивлением недавно узнала.
Оксана
01.09.2016
Думаю экономнее будет перевести население на самолечение. Школьников на самообразование. Милицию на самообеспечение и т.д. .. смотри так и до самоуправления дойдем
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі