Інформація по темі "" | Публікації по тегу
18.02.15
1600 0
Друкувати
Обране

Міністерство молоді та спорту оприлюднюватиме інформацію про використання бюджетних коштів

Міністерство молоді та спорту України буде регулярно оприлюднювати інформацію щодо використання бюджетних коштів по профільним програмам та інші накази. Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив під час брифінгу в прес-центрі Кабінету Міністрів України 17 лютого.

«Після того, як Верховна Рада затвердить поправки до бюджету 2015, ми оприлюднимо інформацію щодо паспортів бюджетних програм на спортивну та молодіжну сферу. Також на сайті Міністерства постійно з`являтиметься інформація щодо розподілу коштів на окремі види спорту, затверджені правила змагань та накази про їх проведення у відсканованому вигляді, тощо», - заявив Ігор Жданов.

За словами Міністра, така політика відкритості стане стримуючим фактором від можливих зловживань, як для чиновників, так і представників спортивних федерацій, які формують запити на виділення бюджетних коштів на свої програми та змагання.

«Публічність цієї інформації та громадський контроль буде спонукати їх до більш якісної підготовки і складання відповідних кошторисів, регламентів змагань, планування витрат на тренувальні збори. Буде суттєво звужене поле для різноманітних приписок і махінацій. Якщо ж будуть виявлені порушення, то обидві сторони в рівній мірі відповідатимуть перед громадськістю за те як, і на що саме витрачаються кошти платників податків», - відзначив Ігор Жданов.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі