Нашi сайти:

Мінсоцполітики: про фінансування фізкультурно-спортивних громадських організацій

Мінсоцполітики роз’яснило питання щодо скорочення видатків за бюджетною програмою КПКВК 3401280 «Фінансова підтримка громадських організацій фізкультурно-спотривного спрямування».


В Міністерстві зазначили, що вказана бюджетна програма не відноситься до захищених видатків, тому її цілком законно скоротили Законом від 31.07.2014 р. № 1622-VII.

Проте, як зазначили в Мінсоцполітики, Кабмін підготував проект змін до Бюджетного кодексу, яким буде врегульовано і питання фінансування видатків на підтримку регіональних організацій фізкультурно-спортивних товариств з місцевих бюджетів.

Так, проектом передбачається включити до  видатків, що здійснюватимуться з бюджетів міст республіканського АР Крим та обласного значення, районних бюджетів, з бюджету АР Крим і обласних бюджетів, видатки на фінансову підтримку місцевих осередків всеукраїнських громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості.

Проте, у зв’язку зі складною соціально-економічною та політичною ситуацією в державі, питання щодо відновлення надання фінансової підтримки з державного бюджету на матеріально-технічне забезпечення місцевих рад фізкультурно-спортивного товариства «Україна» в поточному році розглядатись не буде.

Таке роз’яснення було надане в листі Мінсоцполітики від 10.10.2014 р. № 7167/7-1.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі