Нашi сайти:
663 0
Друкувати
Обране

Місцеві бюджети затверджуватимуть незалежно від прийняття Держбюджету

Набрали чинності зміни в Бюджетний кодекс України, якими встановлено, що місцеві бюджети затверджуватимуться рішенням Верховної Ради АР Крим, відповідної місцевої ради до 25 грудня року, що передує плановому.


У разі неприйняття закону про Державний бюджет України Верховна Рада АР Крим, відповідна місцева рада при затвердженні відповідних місцевих бюджетів враховують обсяги міжбюджетних трансфертів (освітня субвенція, субвенція на підготовку робітничих кадрів, медична субвенція, субвенція на забезпечення медичних заходів окремих державних програм і комплексних заходів програмного характеру, базова та реверсна дотації), визначені в законі про Державний бюджет України на попередній бюджетний період.

У двотижневий строк із дня офіційного опублікування закону про Державний бюджет України Верховна Рада АР Крим, відповідна місцева рада приводять обсяги міжбюджетних трансфертів у відповідність із законом про Державний бюджет України.

Такі зміни затверджені Законом України від 28.12.2014 р. № 79-VIII «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин», який набрав чинності 01.01.2015 р.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі