Павло Розенко: З принципу фінансування лікарняних ліжок ми переходимо на принцип фінансування медичних послуг

У системі охорони здоров’я з принципу фінансування лікарняних ліжок, ми переходимо на принцип фінансування послуг, які надаються пацієнтам. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.


«Ми вже здійснили перші кроки і почали впроваджувати механізм «гроші ходять за пацієнтом». Цей процес відбувається непросто і болісно. У тому числі не до кінця сприймається він і медичною спільнотою, адже треба буде пройти через конкуренцію, підвищити якість послуг», - сказав він.

З наступного року, за словами Віце-прем’єр-міністра, розпочнеться поступовий перехід на застосування принципів страхової медицини. «За нашою програмою, повний перехід до страхової медицини і медична реформа мають відбутися протягом трьох років. Щоб це не було шоком ні для людей, ні для лікарської спільноти», - зазначив Павло Розенко.

«Ми розпочнемо цей процес у 2017 році і вже на кінцеву модель медичної реформи вийдемо у 2020 році», - уточнив він.

ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Коля
30.09.2016
Від початку незалежності в Україні постійно впроваджуються ті чи інші реформи. Загальним результатом усіх реформ є виникнення та неухильне зростання зовнішнього боргу, постійне знецінення національних грошей, втрата виробничого потенціалу (замість власного виробництва -- продажа за кордон сировини і купівля імпортних готових товарів) , втрата територій, а з ними і ресурсів; збідніння пересічної маси населення внаслідок узаконених шахраювань привладних спритників.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Думаю, що усі наступні реформи, як би їх надійно не прикрашали та наряджали, будуть мати той самий результат.
Оксана
30.09.2016
Смотришь на пашу розенко и понимаешь - медицина бессильна.
бух Оксана
04.10.2016
А Рєва так взагалі: обнять і плакать)))
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі