Інформація по темі "" | Публікації по тегу
01.11.16
6118 19
Друкувати
Обране

Прем'єр-міністр: Бюджет буде повністю збалансовано після підвищення мінімальної заробітної плати за рахунок детінізації та справедливої оцінки праці українців

Державний бюджет на 2017 рік після підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн буде збалансовано за рахунок детінізації та справедливої оцінки праці українських громадян. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами у понеділок.


"За рахунок детінізації, за рахунок справедливої оцінки праці українських громадян, ми абсолютно повністю збалансуємо Бюджет. Ми забезпечимо у бюджетній сфері оплату праці не нижче 3200 грн. Це ж саме має бути забезпечено відповідно до Закону "Про Державний бюджет", який ми направимо в Парламент до другого читання", - заявив Володимир Гройсман.

"Ми збалансуємо бюджет. Ми закладаємо 3% економічне зростання. Дефіцит Бюджету не буде перевищувати 3%", - зазначив він.

Прем’єр-міністр наголосив, що підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн є абсолютно реальним.

"Мінімальна заробітна плата має дорівнювати в Україні не менше 3200. Це для нас є принциповим питанням, і є абсолютно реальним", - зазначив він.

Також за рахунок детінізації буде зменшена сума дефіциту Пенсійного фонду. Зараз ведуться усі розрахунки, зазначив Голова Уряду.

Коментуючи заяви окремих політиків про необхідність "затягування пасків" Володимир Гройсман сказав: "Якщо хтось говорить про те, що треба затягнути паски, я їм рекомендую: затягніть собі паски, живіть на 1600 гривень і розмірковуйте про те, коли потрібно підняти людям заробітну плату".

Прем’єр-міністр також зазначив, що підвищення мінімальної заробітної плати не потребуватиме додаткової емісії грошей. "Нічого подібного і бути не може. У нас є маса коштів у бюджеті, економіці. У рамках цієї маси відбудеться початок справедливої оцінки праці українців. Вперше за 25 років 3200 - мінімальний прожитковий  мінімум і йому буде дорівнювати мінімальна заробітна плата. Це означає, що люди почнуть виходити за межі бідності, в якій вони десятки років знаходилися".

Голова Уряду також зазначив, що з 3200 грн мають бути сплачені усі податки. Працівник разом із заробітною платнею має отримати від роботодавця у тому числі відрахування до Пенсійного фонду. Таким чином, після виходу на пенсію, працівник отримає "нормальну, а не жалюгідну пенсію".

Він зазначив, що Уряд працював над рішенням про підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн не один місяць. Станом на 15 вересня, коли Уряд подавав до Парламенту проект Бюджету, відповідних рішень ще не було, тому закладався показник мінімальної заробітної плати на рівні 1600-1700 грн.

"Це абсолютно нормальний розрахований крок, - підкреслив Прем’єр-міністр. - До другого читання ці пропозиції будуть враховані у проекті Бюджету".

Тепер на порядку денному Уряду - створити нормальну пенсійну систему у країні. Кабінет Міністрів працює над цим питанням, зазначив Володимир Гройсман.

КМУ

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
26.11.21 До уваги користувачів СДО «Клієнт казначейства – Казначейство» Державна казначейська служба України інформує,
03.11.21 Верховна Рада підтримала в першому читанні проект Держбюджету на 2022 рік 2 листопада Верховна Рада завершила процес розгляду проекту Держбюджету-2022 у першому читанні. Так, Верховна Рада України прийняла постанову Верховної Ради щодо висновків та пропозицій до проекту закону про Державний бюджет України на 2022 рік. За відповідне рішення проголосували 273 народних депутати.
27.10.21 Щодо реєстрації в органах Казначейства договорів на постачання природного газу За результатами наради, проведеної 18.10.2021 р. Державною казначейською службою України (далі Казначейство) за участю представників Міністерства розвитку громад та територій України, ПАК "Нафтогаз України", ТОВ Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг", ДП "Прозорро" та територіальних органів Казначейства, повідомляємо.
коментарі
(19)
Татьяна
01.11.2016
Вот нравится мне его оптимизм - никто в бюджетной сфере не будет получать меньше 3200 грн., а о том что почти все поголовно будут получать эти 3200 грн. он молчит. Т.е. труд уборщицы у нас опять будет более ценен чем труд специалиста, начальника отдела, того же учителя и т.д.
Просто бухгалтер Татьяна
01.11.2016
Здесь была 1 уборщица?
Людмила Просто бухгалтер
08.11.2016
А что уборщица вы считаете много получает- 1380 грн.- это много?! Одесская обл.г. Килия.,даже индексации не платят - не верите- проверьте.
Євген Просто бухгалтер
02.11.2016
100%
Бухгалтер
01.11.2016
Підвищення престижності простих професій - це добре...але чому у кваліфікованого спеціаліста(бухгалтера, економіста і т.п.) має голова боліти від навалу роботи і відповідальності (в додаток :Є-дата, прозорро і т.д.) і одержувати теж саме на руки...( Та вже краще на свіжому повітрі, наспівуючи листя підмітати..))) тут тобі ніякого навіть штрафу не буде і голова буде спокійна і свіжа, більше уваги можна сім"ї приділити....
оксана
01.11.2016
Я оксфорды не заканчивала,и думаю примитивно, только о своем техникуме. И думаю так : ЗФ мне американцы профинансируют. А спец фонд? Надо подымать плату за обучение- преподавателям 3200 заплатить, Булки дороже продавать- буфетчику 3200, общежитие и т.д.
Ikar
01.11.2016
снова нытье, как уже писали ранее .... Давайте будем протестовать против повышения минимальной заработной платы
real Ikar
01.11.2016
Протестують ті, хто зараз отримує більше, бо ті, хто менше, тілька за, не дивлячись на урівнялівку з техперсоналом, бо зубожіння пригнічує гідність. Я реально не бачу підвищення, бо це моя законна невиплаченна індексація, яку я не бачу вже більше півтора року і весь цей час отримую лиш голий оклад!
Вадим real
01.11.2016
Я б співав від радості , якби "пейсатий" заявив, що разом із мінімалкою підвищаться і решта окладів теж в 2 рази, а також буде стабільний долар та низька інфляція. Але він говорить лише про мінімалку і загальні фрази про ріст економіки без всяких розрахунків. Он Розенко уже заявив що пенсіі підвищуватися не будуть. Балачки про детенізацію економіки це взагалі вершина цинізну від держиморд, які виводять мільярди в офшори.. Головне причина цього стрімкого росту зарплати- спроба відволікти народ від декларацій чинуш , щоб люди забули про колекції дорогих будинків,яхт, машин,картин, годинників , захмарні суми кешу у валюті та тішилися кісткою в 3200,які уже через місяць зїсть інфляція.
real Вадим
01.11.2016
чекатиму ваші коментарі про "папірці" і офшори якщо виявиться, що уряд виділе фінансування і на уникнення урівняловкі, і вам особисто теж підвищать оклади у 1,5-2 рази.
Вадим real
01.11.2016
Як ніколи буду радий виявитися неправим.Але ,шановний, про зростання мінімалки трублять всі підряд , а головний фіскал навіть запропонував підняти її до 5 тис. , а про підвищення окладів по ЄТС навіть слова не сказали. Розенко заявив, що пенсії піднімати не будуть, а такого розриву в соц.стандартах не було ще ніколи . Крім того по всій країни вчителі,медики,дерслужбовці та інші бюджетники сидять у відпустках без збереження бо невистачає ФОП.Ще буквально кілька місяців назад зростання мінімалки в грудні 2016 на 10% Гройсман подавав як свою велику перемогу.Виникає логічне запитання, якщо грошей не вистачає на цей бюджетний рік то звідки вони візьмуться в подвоєнній кількості в наступному ? Детінізація, боротьба з корупцією-казочки , неможуть корупціонери боротися самі із собою.
Вадиму Вадим
02.11.2016
не надо мені розказувати, як на бюджеті, я у бюджетній установі бух з зп 1800 і ще нічого не зрозуміло, як воно має бути, вони спочатку взагалі казали, що підвищать мінімалку тільки приватному секторі і відв'яжуть бюджетників від неї, тобто у приватників мало бути від 3200, а у бюджтників від 1600, давайте почекаємо нових офіційних показників, а потім будем спорити може нам і вправду нічого не підвищать, може це вони обмовились, як обіцяли суттєво підвищити з вересня ц.р. і нічого не було))
real Вадим
01.11.2016
а хто забув? ніхто не забув, інтернет спільнота і зарплати, і декларації обговорює))
real real
01.11.2016
у продовження, давайте просити зменшення мінімалки у два рази, може за місяць жахне дефляця 200% і підприємці вибіжуть з тіні, заживем...
Вадим real
01.11.2016
Давайте. А також бакс по 5 грн., бензин - 4 , газ -1 грн, електрика 20 коп.. Шановний витягувати з тіні потрібно не підприємців, а підприємства олігархів, депутатів та їх чинуш, перекривати офшори та реально боротися з корупцією. А толку від того, що вам замість 1600 папірців дадуть 3200 -буде мало ,адже синхронно з підвищенням зп виростуть ціни, а згодом і "пейсатий" знову буде охати , що тарифи на ЖКГ, ще не європейські і це породжує корупцію.
Маша Вадим
01.11.2016
Цілком згодна. +++++
Таня Вадим
01.11.2016
Полностью согласна с Вами. Отвлекающий маневр. Жалко пенсионеров.
Оксана
01.11.2016
Хочу поправить премьера . В 1993 или 1994 году у меня была зп 6 500 000. И это минимальная. Так что за 25 рокив незалежности чего только не было. Память коротковата?
Коля
01.11.2016
Ну і кого тепер можна здивувати новим потужним витком знецінення гривні? --------------------------------------------------------------------Трохи з історії нашої незалежної. В Україні у 1992-1996 роках зарплати і пенсії зростали майже кожен місяць удвічи. Уявіть, що середня зарплата на початку 1992 року була 200 крб.,, а наприкінці цього ж року -- 10000 крб ! А у 1995 році середня зарплата вже досягала 8-9 млн. крб.(!) Тоді ми всі були мільйонерами! Правда, квартплата також була 4-5 млн. крб. щомісяця, а хлібина коштувала близько 50000 крб. У 1996 році купонокарбованець обміняли на гривню по курсу: сто тисяч купонокарбованців за одну гривню, і з 1996-го року до 2014-го року гривня знецінилась приблизно у 20 разів. А починаючи з 2014 року швидкість знецінення гривні значно зросла . -----------------------------------------------Знецінюються українські гроші -- лише зовні це виглядає як підвищення цін і тарифів. Інфляція - це тихий грабунок людей владою, оскільки тих грошей-папірців влада може надрукувати скільки завгодно. А ціна грошей вимірюється не кількістю нулів на купюрах, а їх купівельною спроможністю.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн