Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
10270 7
Друкувати
Обране

Прийнято Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи"

Законом з метою створення належної ресурсної бази для здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на новій територіальній основі запроваджується єдиний уніфікований підхід до визначення складу доходів та видатків бюджетів місцевого самоврядування, незалежно від статусу населеного пункту (село, селище, місто районного, обласного значення тощо та їх об’єднання), зокрема, розширивши склад їх доходів за рахунок доходів, які «закріплені» на сьогодні за районними бюджетами, а також у зв’язку із цим визначити окремо склад доходів та видатків для бюджетів місцевого самоврядування (бюджетів територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об’єднань) та районних бюджетів.


Законом виключено районні бюджети із механізму горизонтального вирівнювання податкоспроможності місцевих бюджетів та із числа «отримувачів» освітньої, медичної та субвенцій на виконання інвестиційних проектів тощо.

Відповідні зміни внесено до Бюджетного кодексу України.

Проект Закону зареєстровано за №3614.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(7)
коля
17.09.2020
Є спостереження, що при досить помірних посадових окладах керівні працівники держустанов регулярно, щомісяця отримують премії, що у декілька разів (!) перевищують їх посадовий оклад. Тому є пропозиція для Кабміну, щоб при розрахунку пенсій таким керівним працівникам їхні регулярні премії не бралися до уваги.Крім того, треба переглянути вже призначені пенсії бувшим держпосадовцям, і перерахувати їх без регулярних премій. Це дасть суттєву економію держбюджету і зменшить соціальну напругу у державі.
коля коля
17.09.2020
Керівні працівники держустанов - це, наприклад, головбухи Управлінь освіти м.Києва. Про них точно відомо, що вони щомісяця отримували премії, що у декілька разів перевищували їх посадовий оклад. Скоріше всього, подібних керівних посад у державі досить багато, і кожне з них на цій посаді проїдає бюджет за п"ятьох.
йцукен коля
18.09.2020
Коля в своем репертуаре.
анна коля
18.09.2020
Правильно Коля. Погоджуюсь. Краще дати премію наприклад прибиральниці ( нічого не маю проти роботи прибиральниці, поважаю працю кожного), у якої зарплата більше головного бухгалтера. Главбуха, який не має права на відпустку і лікарняний, у якого події життя залежать від графіку здачі звітів. Да, ми самі вибирали професію, але останні роки роль бухгалтера як більмо на очі у таких як ви. Без нас ніяк , із нами вам не йметься. Ну от так у нас оплата праці. Мало хто бачить працю у вихідні, так як якийсь розумник терміново наказує надати нікому не потрібні розрахунки на вчора. На цю тему можна довго сперечатися
ОЛЬГА
18.09.2020
А ВАС, Коля, не смущает, что доплаты до минимальной зп тоже в некоторых случаях превышают сами оклады .Может тоже пенсию назначать по окладам таким категориям работников, ради торжества справедливости.
Оля
18.09.2020
Пока нам платят гроши, прокурорам с 2021 года устанавливют минимальный оклад 45400+выслуга. А работа там - "не бий лежачого".
Тетяна
21.09.2020
Розумнику Коля- спочатку ознайомся із Законами про місцеве самоврядування та держслужбу. Щоб не писати бредятину. Працівники управління освіти м. Києва - це не держслужбовці, а працівники місцевого самоврядування!!!!!
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд