Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
11963 6
Друкувати
Обране

У рамках адміністративно-територіальної реформи будуть утворені нові податкові інспекції

Платники податків не відчують незручностей у зв’язку з впровадженням заходів адміністративно-територіальної реформи, пов'язаних з укрупненням районів. Про це заявив в коментарі виданню «Цензор.НЕТ» Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко.


Державна податкова служба України здійснює комплекс заходів з метою  імплементації норм законодавства, які передбачають впровадження функціонування ДПС в рамках єдиної юридичної особи. Цей процес відбувається на фоні чергового етапу реформи децентралізації в країні. 

«Контролюючі органи можуть утворюватися незалежно від адміністративно-територіального поділу. Натомість якість обслуговування платників податків та здійснення відповідних функцій має бути забезпечена на належному рівні», - повідомив Олексій Любченко.

У рамках реформи мережа новостворених державних податкових інспекцій по всіх Україні складе 522 одиниці, які будуть діяти з урахуванням вимог статті 67 Конституції України, яка передбачає, що кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно за місцем проживання мають подавати до податкових інспекцій декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

Утворені державні податкові інспекції будуть здійснювати сервісне обслуговування платників податків (на сьогодні ці функції покладено на ЦОПи) у відповідності до вимог чинного законодавства.

Територія їх обслуговування залишиться сталою.

Натомість нагадуємо, що ДПС має централізовану інформаційну телекомунікаційну систему, що дає можливість, у разі необхідності, забезпечити обслуговування платників податків у будь-якому центрі надання послуг. Такий підхід  вже застосовано при реалізації ряду послуг, які надаються податковими органами.

Також Державна податкова служба України працює над вдосконаленням і спрощенням електронних сервісів для громадян та інтеграцією з додатком державних онлайн-послуг "Дія". 

ДПС

 

Шановні користувачі! Тепер ви можете дізнаватися всі останні новини порталу Бухгалтер.com.ua першими в TELEGRAM і VIBER спільнотах! Більш детально за посиланням.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (6)
Коля
23.07.2020
Треба було все знищити, щоб потім знову створювати.
Ірина
23.07.2020
І знову якась"реформа", і знову неразбериха,з усіх сторон якісь зміни, а безробіття в результаті все більше.
Sneman
23.07.2020
Налоговая живет и работает в состоянии постоянной реорганизации уже лет десять...
****
24.07.2020
Що це значить. Їх просто переназвуть чи скоротять
Дмитро
28.07.2020
Все розуміло, на мою думку всі організаційні питання кратко повинні були озвучені, затронуті в документі про реформування територій. Тобто ПФУ, МВС, МНС, ДПС, ПДС та іншим провести відповідне реформування згідно данної Постанови... І всім було одразу все зрозуміло, як готуватися та діяти, а так на місцях, як завжди будуть чекати на указівку...
Галина
29.07.2020
Супер!!! Знову на чергову реформу виділять певну суму грошей. Спочатку були інспекції пізніше стали центри, а тепер знову мають створити інспекції. Краще б ті коштиспрямували на лікування хворих, а не переливали з пустого в порожнє.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд