Уряд затвердив Постанову про надання місцевим бюджетам стабілізаційної дотації на фінансування закладів професійно-технічної освіти

14 липня Урядом було прийнято Постанову про виділення стабілізаційної дотації місцевим бюджетам на видатки профтехосвіти у розмірі 97 млн. 994 тис 600 гривень, розробником якої виступив Мінфін.


Надані кошти дозволять вирішити питання виплати заборгованості по заробітній платі та стипендіям викладачам і студентам профтехучилищ. Мінфін послідовно підтримує ті регіони, в яких виникла дана проблема. Тому 20 містам обласного значення, в яких видатки на фінансування закладів ПТНЗ є більшими ніж 20% від загального обсягу доходів, було прийнято рішення про виділення стабілізаційної дотації.

Остаточно вирішити питання фінансування професійно-технічної освіти має прийняття нового Закону “Про професійну освіту”.

www.minfin.gov.uaПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (2)
оксана
18.07.2016
Пока решали у нас (г. Славянск) закрыли пять ПТУ а открыли что то типа обьэднання Людей сократили, студентов забрали, майно сдали в оренду. вот тебе и оптимизация! На фиг теперь им субсидии?
Татьяна
18.07.2016
Попередню дотацію - 500 млн. хватило на 4 місяца, а наскільки хватит 97 млн???? Смішно и страшно.... С серпня месяца вже немає кошторису.... Навіть зареєструвати заборгованість немає можливості... Що буде далі????? і до чого ми докотимося????
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі