Як будуть використовуватися бюджетні кошти на лікування дітей від рідкісних захворювань: є порядок

Кабмін вирішив питання використання у 2014 році коштів, передбачених у держбюджеті для придбання медикаментів для забезпечення дітей, хворих на рідкісні захворювання.


Так, кабмін затвердив:

Порядок використання у 2014 році коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання медикаментів для забезпечення дітей, хворих на рідкісні захворювання;

— розподіл коштів, передбачених у Державному бюджеті України на 2014 рік для придбання медикаментів для забезпечення дітей, хворих на рідкісні захворювання.

Порядок визначає механізм використання у 2014 році коштів, передбачених МОЗ у держбюджеті за програмою 2301210 «Придбання медикаментів для забезпечення дітей, хворих на рідкісні захворювання».

Бюджетні кошти спрямовуються на закупівлю лікарських засобів для лікування дітей, хворих на муковісцидоз, на первинні (вроджені) імунодефіцити, та дітей, хворих на хворобу Гоше.

Порядок затверджено постановою КМУ від 12.11.2014 р. № 612, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі