Нашi сайти:

Як використовувати бюджетні кошти на придбання паперу для позачергових виборів депутатів: є порядок

Кабмін затвердив Порядок використання коштів державного бюджету для придбання паперу на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 р.


Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті у складі видатків за бюджетною програмою 6731700 «Забезпечення підготовки та проведення 26 жовтня 2014 року позачергових виборів народних депутатів України».

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є ЦВК, яка розраховує та доводить до МЗС, обласних, Київської міської держадміністрацій інформацію про обсяг бюджетних коштів.

Розподіл бюджетних коштів між міськими (міст обласного значення) радами, районними держадміністраціями здійснюється обласними держадміністраціями.

Складання та виконання кошторисів за витратами на придбання паперу для виготовлення списків виборців та іменних запрошень здійснюються відповідно до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ.

Проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюється в установленому законодавством порядку. Після надходження бюджетних коштів на спеціальні реєстраційні рахунки розпорядники бюджетних коштів вносять в установленому порядку зміни до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями.

Невикористані бюджетні кошти, що залишаються на спеціальному реєстраційному рахунку, перераховуються до державного бюджету на підставі платіжних доручень на рахунки з обліку доходів державного бюджету, відкриті у відповідних органах Казначейства за кодом класифікації доходів державного бюджету 24060300 «Інші надходження». Інформація про перерахування таких коштів надсилається наступного дня після їх перерахування органові, від якого вони надійшли.

Такий Порядок затвердив КМУ постановою від 01.10.2014 р. № 489, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі