Нашi сайти:
724 0
Друкувати
Обране

Законодавці пропонують фінансувати санаторії-профілакторії за рахунок Фонду соцстрахування

Комітет з питань науки і освіти підтримує законопроект про внесення змін до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (щодо забезпечення фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій)


Як зазначалося під час обговорення, під час прийняття Закону «Про реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці» не було передбачено умов для функціонування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій. До прийняття цього закону санаторії-профілакторії частково фінансувались з коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати непрацездатності, а після об’єднання фондів соціального страхування функцію часткового фінансування закладів такого типу не було враховано. Наголошувалося також, що прийняттям законопроекту (реєстр. № 1865) можна буде вирішити цю проблему.

Так законопроектом № 1865 пропонується часткове фінансування санаторіїв-профілакторіїв здійснювати за рахунок Фонду соцстрахування у порядку, встановленому правлінням Фонду.

 За матеріалами Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі