Нашi сайти:

Законопроекти, які зареєстрували в парламенті, повністю змінюють статус закладів охорони здоров'я та підходи до їх фінансування

Олександра Павленко, Перший заступник Міністра охорони здоров'я України в ефірі телеканалу «24» звернулася до народних депутатів України з проханням якнайшвидше розглянути запропоновані Міністерством законопроекти про реформу медичної галузі.


Олександра Павленко«У день реєстрації законопроектів про медичну реформу хочу звернутися до депутатського корпусу. Це не пересічні законопроекти, які щось «рихтують». На них дуже чекає медична спільнота. Повірте, від реформи, виграють і пацієнт, і лікар, і прогресивні медичні керівники», - наголосила Олександра Павленко.

Вона також зауважила, що зареєстровані законопроекти повністю змінюють статус закладів охорони здоров’я та підходи до фінансування галузі. А їх прийняття Верховною Радою України - лише перший, але дуже важливий етап реформи.

«Медична реформа, яку ми пропонуємо є поетапною. Що відбудеться у результаті першого даного етапу реформи? Будуть створені умови для загального зростання якості медичної допомоги, підвищиться професійний рівень медичного персоналу, ми вийдемо на гідний рівень оплати праці медичних працівників. Сьогодні бюджетні підприємства на 100% залежать від державного бюджету. У керівника бюджетного закладу охорони здоров’я «зв’язані руки». Він не може залучити кошти приватних фондів, комерційних підприємств, самостійно вирішувати як витратити виділені кошти. Для того, щоб залучати нове обладнання, нові технології нових фахівців і забезпечувати належний рівень медичної допомоги бюджетні заклади отримають статус державних підприємств. Цими законопроектами ми даємо більшу свободу, автономність медичним закладам», - розповіла Олександра Павленко.

Прес-служба МОЗ України

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі