Чи може держслужбовець проводити тренінг

Солом'янський районний суд в ухвалі від 20.10.2016 р. за справою № 760/13989/16-п дійшов висновку, що надання послуг із роботи тренера на заході, організованому не закладом освіти, не відноситься до викладацької діяльності, яка дозволена законом, а тому держслужбовець порушила встановлені законом обмеження щодо зайняття іншою оплачуваною діяльністю, тобто вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, і її дії підлягають кваліфікації за ч. 1 ст. 1724 КУпАП.Суддя вважає: доводи особи про те, що вона здійснювала викладацьку діяльність як тренер заходу спростовуються тим, що під поняттям «викладацька діяльність» слід мати на увазі діяльність особи як викладача тієї чи іншої навчальної дисципліни в освітньому закладі, що полягає в читанні лекцій, проведенні семінарів, практичних й інших занять, гуртків, секцій тощо, веденні уроків тощо, тобто це та частина педагогічної діяльності, котра пов'язана з наявністю трудових відносин між навчальним закладом й особою, уповноваженою на виконання функцій держави чи місцевого самоврядування, що передбачає їх оформлення, а також отримання законної винагороди за виконану роботу.

При цьому посада тренер заходу відсутня в переліку посад педагогічних і науково-педагогічних працівників.

Організації, котра проводила тренінг, не надавалася ліцензія на право надання освітніх послуг, пов'язаних з одержанням вищої та професійної освіти.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
LEXXX
02.11.2016
У цій цікавій справі є ще один аспект. Це посада та місце роботи "тренера". А це - Директор одного із департаментів НАБУ .
Ikar
02.11.2016
Слышал раньше об этом решении...не юирст...но пишут что это будет прецендент и можно многих засудить за такое
123
22.11.2016
Директору НАБУ своей зарплаты не хватало, если она подрабатывала тренером...))) сколько не дай, а им все мало. Теперь придется уволить Директора и она честно пойдет работать тренером.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі