583 0

Чи зараховується до стажу держслужбовця період відпустки без збереження зарплати?

Я займаю посаду державного службовця. У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» мені надано відпустку без збереження заробітної плати на два місяці. У травні 2015 року я досягну пенсійного віку та хочу вийти на пенсію відповідно до Закону України «Про державну службу». Чи буде зарахований час перебування у відпустці без збереження заробітної плати до стажу моєї державної служби при призначенні пенсії?

В Пенсійному фонді відповіли, що час перебування у відпустці без збереження заробітної плати буде зараховано до стажу державної служби за записами трудової книжки.

Також в Пенсійному фонді нагадали, що стаж державної служби для призначення пенсії за нормами Закону України «Про державну службу» обчислюється відповідно до Порядку обчислення стажу державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.05.1994 № 283 (далі – Порядок).

Згідно із п. 4 Порядку, документом для визначення стажу державної служби є трудова книжка та інші документи, які відповідно до чинного законодавства підтверджують стаж роботи.

За матеріалами Пенсійного фонду України 



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)