Держслужбовці присягатимуть відстоювати суверенітет країни?

Депутат пропонує внести зміни в текст присяги державних службовців, додавши до неї слова щодо відстоювання такими службовцями суверенітету, незалежності і територіальної цілісності України. Все це через окремі прояви сепаратизму на місцевому рівні.


Це передбачено законопроектом №4514 "Про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо внесення змін до тексту Присяги", який Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендує парламенту прийняти за основу. Зауважимо, новий Закон про державну службу набрав чинності з 1 травня цього року.

Також нардеп пропонує внести в текст присяги слова стосовно дотримання норм професійної етики. Таким чином словами присяги виглядатимуть наступним чином:

«Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і

громадянина, честь держави, відстоювати суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, з гідністю нести високе звання державного службовця, дотримуватися норм професійної етики та сумлінно виконувати свої обов’язки.».

Закон і БізнесПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (12)
Світлана
08.06.2016
Кли вже буде відомо що нам (державним службовцям) добавили кошториси на нову заробітну плату????? Обов'язки добавляються щодня!!!!!!!!!!!!!!!!!! А зарплата????????????????
Віталій
08.06.2016
Краще б зарплатні нам добавили, а то тільки по телевізору лапшу на вуха вішають!!! скоро пропишуть в присягі, що повинні працювати за "спасибі"!
Игорь
08.06.2016
Не тими питаннями займаються наші законоблудці і верхівка. Замість того що б займатись економічними і воєнними справами наш такзваний гарант турбується що б візу хлопчику на футбол відкрили у Франції.
Роман
08.06.2016
У меня текст присяги есть, могу выложить.
Світлана Роман
08.06.2016
НАВІЩО??? У нас - державних службовців згідно Закону України "Про оплату праці" - розмір заробітної плати "за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може проводитись оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці" яка присяга????
Роман Світлана
08.06.2016
Как какая? Присягаемся пахать за похлебки или баланду!
Світлана Роман
08.06.2016
Яка зарплата так і працюємо
Наталія
08.06.2016
Все більше переконуюсь,які в нас дебіли пишуть закони.
Колд
08.06.2016
А нас отправляют ежемесячно по 10 дней за свой счет для экономии фонда. Как раз к стати "Усвідомлювати свою високу відповідальність"

Світлана Колд
09.06.2016
А нас на 3 місяці. гаплик стужу пенсійному. І все одно не вистачає.
Пітекантроп
08.06.2016
Тю! Вас шо не влаштовує життя за межею бідності? Ай-яй-яй! Для вас так стараються, а ви, холопи невдячні...
Сарказм есессно.
Раб держслужбовець Микола
08.06.2016
НАААчальника я не понял, а что ноги уже не нужно целовать ...
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі