Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.06.16
4347 5
Друкувати
Обране

Діє порядок обрання громадських активістів для відбору держслужбовців

Вступив в силу Порядок обрання представників громадських об'єднань до складу конкурсних комісій з відбору держслужбовців


17 червня, набув чинності Порядок обрання представників громадських об'єднань до складу конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад державної служби, затверджений наказом Нацдержслужби від 12 квітня 2016 року № 76.

Порядок встановлює процедуру обрання представників громадських об'єднань до складу конкурсної комісії з відбору осіб на зайняття посад держслужби категорій «Б» і «В» на принципах прозорості та відкритості.

Рішення про залучення та кількості представників громадських об'єднань в складі Конкурсної комісії приймаються керівником держслужби в держоргані.

Обрання представників громадських об'єднань до складу Конкурсної комісії відбувається на конкурсній основі.

Для організації та проведення конкурсного відбору серед представників громадських об'єднань до складу Конкурсної комісії не пізніше ніж за 30 календарних днів до його проведення рішенням керівника державної служби в державному органі створюється комітет з відбору представників громадських об'єднань.

Комітет утворюється у кількості не менше трьох осіб, не менше однієї третини складу Комітету повинні складати представники громадських об'єднань.

http://jurliga.ligazakon.ua

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(5)
Коля
20.06.2016
В основу заклали шахрайства і брехню, і на цій основі, як на фундаменті, намагалися щось зовні пристойне побудувати. Невдача за невдачею, майже крах ; але намагання не припинилися і основа залишилась та сама .

Євген Коля
21.06.2016
Микола, такого песиміста як ви я ще в житті не бачив!
Яяяяяяя
21.06.2016
Поки виберемо представників громадскості, поки оголосимо конкурс, за результатами якого навіть якщо хтось і пройде, ще треба результати спецперевірки місяця 2 чекати. З такими вимогами провести конкурс на заміщення посади держ.службовця не реально. В мене два (з 5!!!!) спеціаліста у відділі ідуть у декретну відпустку майже ожночасно, із жахом і панікою думаю ЯК іх заміними!!!!
Наталя
21.06.2016
Скільки нікому не потрібних дій.З прийняття нового закону рейтинг держслужби не піднявся,оосбливо у працюючих на даний час держслужбовців,так як підвищення зарплати ніякої не має.Все одні слова та обіцянки.Спустіться на землю"великі реформатори державної служби".
Тетяна
22.06.2016
А комітет з відбору теж обирається певним створеним комітетом на конкурсній основі, а той комітет теж обирається іншим комітетом на конкурсній основі і т.д. і т..п. до безкінечності...
державна служба - така державна служба...
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн