Інформація по темі "" | Публікації по тегу
20.06.16
4800 5
Друкувати
Обране

Діє порядок обрання громадських активістів для відбору держслужбовців

Вступив в силу Порядок обрання представників громадських об'єднань до складу конкурсних комісій з відбору держслужбовців

17 червня, набув чинності Порядок обрання представників громадських об'єднань до складу конкурсних комісій з відбору осіб на зайняття посад державної служби, затверджений наказом Нацдержслужби від 12 квітня 2016 року № 76.

Порядок встановлює процедуру обрання представників громадських об'єднань до складу конкурсної комісії з відбору осіб на зайняття посад держслужби категорій «Б» і «В» на принципах прозорості та відкритості.

Рішення про залучення та кількості представників громадських об'єднань в складі Конкурсної комісії приймаються керівником держслужби в держоргані.

Обрання представників громадських об'єднань до складу Конкурсної комісії відбувається на конкурсній основі.

Для організації та проведення конкурсного відбору серед представників громадських об'єднань до складу Конкурсної комісії не пізніше ніж за 30 календарних днів до його проведення рішенням керівника державної служби в державному органі створюється комітет з відбору представників громадських об'єднань.

Комітет утворюється у кількості не менше трьох осіб, не менше однієї третини складу Комітету повинні складати представники громадських об'єднань.

http://jurliga.ligazakon.ua

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
5
Коля
20.06.2016
В основу заклали шахрайства і брехню, і на цій основі, як на фундаменті, намагалися щось зовні пристойне побудувати. Невдача за невдачею, майже крах ; але намагання не припинилися і основа залишилась та сама .
Євген Коля
21.06.2016
Микола, такого песиміста як ви я ще в житті не бачив!
Яяяяяяя
21.06.2016
Поки виберемо представників громадскості, поки оголосимо конкурс, за результатами якого навіть якщо хтось і пройде, ще треба результати спецперевірки місяця 2 чекати. З такими вимогами провести конкурс на заміщення посади держ.службовця не реально. В мене два (з 5!!!!) спеціаліста у відділі ідуть у декретну відпустку майже ожночасно, із жахом і панікою думаю ЯК іх заміними!!!!
Наталя
21.06.2016
Скільки нікому не потрібних дій.З прийняття нового закону рейтинг держслужби не піднявся,оосбливо у працюючих на даний час держслужбовців,так як підвищення зарплати ніякої не має.Все одні слова та обіцянки.Спустіться на землю"великі реформатори державної служби".
Тетяна
22.06.2016
А комітет з відбору теж обирається певним створеним комітетом на конкурсній основі, а той комітет теж обирається іншим комітетом на конкурсній основі і т.д. і т..п. до безкінечності... державна служба - така державна служба...
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі