Газета «Держслужбовець» - перше практичне видання з питань Державної служби та служби в органах місцевого самоврядування

Як визначити вимоги до посади і організувати роботу конкурсної комісії, як обрахувати стаж служби і правильно визначити ранг, що писати у трудовій і наказі при втраті статусу держслужби, як правильно подати є-декларацію і визначити конфлікт інтересів, коли повідомити працівнику про зміну істотних умов служби і вчасно направити у відпустку?


Газета «Держслужбовець» допоможе легко і швидко відповісти на всі ваші запитання.

Щомісяця на 80 сторінках:

  • правова аналітика застосування норм законодавства на практиці;
  • офіційні консультації та докладні роз'яснення службовців урядових органів;
  • оперативний і всебічний аналіз норм законодавства з питань державної служби, антикорупційного і трудового законодавства.


Ви можете користуватися як друкованою так і електронною версією газети «Держслужбовець».

За допомогою газети «Держслужбовець» дозволить Вам отримувати актуальну і коректну інформацію з питань застосування норм чинного трудового законодавства; "життєві" приклади і практичних рекомендацій виконання приписів антикорупційного законодавства; судову практику і коментарі, а також професійну інформацію правового та управлінського характеру з питань нормативно-правового забезпечення роботи органів влади.

Усього за декілька хвилин! Дзвоніть за номером 76-500-76, оформляйте передплату на газету «Держслужбовець», та будьте у курсі подій.

В якості бонусу для передплатників можливо організувати навчальні семінари та тренінги (з виїздом в регіони).

А якщо у вас з’являться питання, наші фахівці прийдуть на допомогу.

«Держслужбовець» - максимум професійних матеріалів!

 

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі