Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.12.15
6385 1
Друкувати
Обране

Геннадій Зубко: Новий закон про державну службу - нова якість державного управління

З прийняттям Верховною радою Закону України «Про державну службу» ми отримаємо якісно нову систему державної служби та чиновників, які несуть відповідальність за результати своєї роботи.

Так прокоментував рішення Верховної ради Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Чернігова.

«Я хочу подякувати цільовій команді реформ Національної ради реформ з якою ми разом починали підготовку цього законопроекту», - сказав він.

Геннадій Зубко наголосив, що наполегливість Голови Верховної ради Володимира Гройсмана як на початку процесу розробки цього закону, так і під час його розгляду у сесійній залі, дозволила парламентарям прийняти результативне рішення.

«Прийняття закону є значущим етапом у проведені реформи децентралізації. Нові громади мають отримати не лише додаткові фінанси та нові повноваження. На місцях мають бути люди спроможні їх виконувати ефективно, - зауважив він. - Після прийняття цього закону має бути прийнято закон про службу в органах місцевого самоврядування».

Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що завдяки новому закону з’явилась можливість збільшити рівень заробітних плат для державних службовців: «Це дасть можливість збільшити рівень зарплат найбільш ефективним працівникам».

За словами Геннадія Зубка, відтепер виключений суб’єктивний вплив керівника на рівень заробітної платні співробітників. Чиновників буде переорієнтовано з процесу на досягнення результатів. Збільшиться постійна частина доходу – до 70%. Введено просту класифікацію посад державної служби – категорія А,Б,В.

«На держслужбу залучатимуть фахові кадри. Відбір на вакантні посади буде здійснюватися виключно на конкурсних засадах. Громадськість та експерти будуть включені до кадрових комісій всіх державних органів», - пояснив він.

«Серед позитивних наслідків закону – припинення політичного впливу на чиновників,держслужбовцям категорії "А" заборонено участь в політичних партіях. Запровадження посади Державних Секретарів міністерств, які керують апаратом та забезпечують виконання Міністерством основних функцій, дозволить зберегти професійні команди при зміні Міністрів», - додав Геннадій Зубко.

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
1
Анна
11.12.2015
А бухгалтеров ты, ХХХХХХ , приравнял к обслуживающему персоналу? будем вместе с уборщицами получать наравне ?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі